
Kirjeldus
TOOTE kirjeldus
DURIS™ E 2835 ühendab hea efektiivsuse ja laia valgusnurga kompaktseks formaadiks (2,8 mm x 3,5 mm). See on võti homogeensete valgustusrakenduste jaoks, kus DURIS™ E 2835 ei jäta kunagi muljet oma jõudlusega süsteemi tasemel.
| Toote atribuut | Atribuudi väärtus |
|---|---|
| Tootja: | ams OSRAM |
| Tootekategooria: | Valged LED-id |
| RoHS: | Üksikasjad |
| Valgustuse värv: | Soe valge |
| Lainepikkus/värvitemperatuur: | 4000 K |
| Valguse intensiivsus: | 21,4 cd |
| Valgusvoog/kiirgusvoog: | 66 lm |
| Värviedastuse indeks - CRI: | 90 |
| Vaatenurk: | 120 kraadi |
| Kui - Forward Current: | 150 mA |
| Vf - edasivoolu pinge: | 2.94 V |
| Võimsuse reiting: | 440 mW |
| Pikkus: | 3,5 mm |
| Laius: | 2,8 mm |
| Kõrgus: | 0,7 mm |
| Minimaalne töötemperatuur: | - 40 C |
| Maksimaalne töötemperatuur: | + 85 C |
| Seeria: | GW JTLPS1.CM |
| Pakend: | Rull |
| Kaubamärk: | ams OSRAM |
| Niiskustundlik: | Jah |
| Toote tüüp: | Valged LED-id |
| Tehase pakendi kogus: | 10000 |
| Alamkategooria: | LEDid |
| Kaubanimi: | DURIS |
| Tüüp: | Suure võimsusega LED-id |
Kuum tags: gw jtlps1.cm-jnkn-xx55-1, Hiina gw jtlps1.cm-jnkn-xx55-1 tootjad, tarnijad, tehas
Paari:GW JTLPS1.CM-JMKM-XX57-1
Järgmise:GW JTLMS3.CM-G8GW-XX51-1-60-R33
Küsi pakkumist
Ju gjithashtu mund të pëlqeni







