
Kirjeldus
Duris® E 2835 GW JTLPS1.KM Pre - vormitud 2835 LED -versioon standardse 2835 jalajäljega LED -versioon pakub konkurentsiväärtust rakenduses ja süsteemitasandil. Duris® E 2835 CRI90 pakub head tõhusust ja sulgedes lünga CRI80 -le. See on oluline energiatõhususe reguleerimise toetamiseks, millel on hea kvaliteet.
Rakendused
- siseruumides valgustus
Omadused
- pakett: valge SMT pakett, värviline hajutatud silikoonvaik
- typ. Kiirgus: 120 kraadi (Lamberiandi emitter)
- värvitemperatuur: 2700k - 6500 k
- Cri: 90 (min.), 92 (tüüp.), R9: 50 (min.)
- ESD: 2 kV acc. ANSI/ESDA/JEDEC JS-001-le (HBM, klass 2)
- helendav voog: typ . 36.8 lm @ 4000 K
- helendav efektiivsus: tüüp . 207 lm/w @ 4000 K
- stabiilne vf sügav hämardumine madala sõiduvoolu korral 1 mA -st
| Toote atribuut | Atribuudi väärtus |
|---|---|
| Tootja: | AMS OSRAM |
| Tootekategooria: | Valged LED -id |
| Rohs: | |
| Toode: | Valged LED -id |
| Kinnitusstiil: | SMD/SMT |
| Pakett / juhtum: | SMD-2 |
| Valgustusvärv: | Neutraalne valge |
| Lainepikkus/värvitemperatuur: | 4000 K |
| Helendav voog/kiirgav voog: | 40,5 LM |
| Värvi renderdamise indeks - CRI: | 90 CRI |
| Vaatamisnurk: | 120 DEM |
| Kui - edasi vool: | 65 MA |
| Vf - edasisuunapinge: | 2.73 V |
| Pikkus: | 3,2 mm |
| Laius: | 2,77 mm |
| Kõrgus: | 0,7 mm |
| Minimaalne töötemperatuur: | - 40 C |
| Maksimaalne töötemperatuur: | + 105 C |
| Läätse värv: | Värvitu |
| Objektiivi kuju: | Ristkülikukujuline |
| Läätsede läbipaistvus: | Hajutatud |
| Pakend: | Rull |
| Bränd: | AMS OSRAM |
| Konfiguratsioon: | Üksik- |
| Niiskustundlik: | Jah |
| 10000 | |
| Alamkategooria: | LED -id |
| Osa nr varjunimi: | Q65113A7069 |
Kuum tags: GW JTLPS1.KM - H5H8 - xx55-1-G, Hiina GW JTLPS1.KM-H5H8-XX55-1-G tootjad, tarnijad, tehas, tehas
Küsi pakkumist
Ju gjithashtu mund të pëlqeni







