
Gw jtlps3.em - kmlk - xx35-1
Φv=72 ... 84 lm, MountingMethode: SDCM 3, 4000 K (kui=150 ma)
Kirjeldus
Duris® E 2835 GW JTLPS3.EM DURIS® E 2835 Flex pakub CCT -i täielikku valikut vahemikus 1800K kuni 6500K, laia tala nurga ja kompaktse vorminguga (2,8 mm x 3,5 mm). See on võti häälestatavate ja homogeensete valgustusrakenduste jaoks, kus Duris® E 2835 Flex on kõige paremini paigaldatud kõverdatud kinnitusse, näiteks ümmargune laevalgus. Duris® E 2835 ei jäta kunagi muljet oma jõudlusega süsteemitasandil.
Rakendused
- siseruumides valgustus
Omadused
- pakett: valge SMT pakett, värviline hajutatud silikoonvaik
- typ. Kiirgus: 120 kraadi (Lamberiandi emitter)
- värvitemperatuur: 1800k - 6500 k
- cri: 80 (min.), 82 (typ.)
- luumen hooldus: testi tulemused vastavalt IESNA LM-80-le
- ESD: 2 kV acc. ANSI/ESDA/JEDEC JS-001-le (HBM, klass 2)
- helendav voog: typ . 74 lm @ 4000 K
- helendav efektiivsus: tüüp . 167 lm/w @ 4000 K
| Toote atribuut | Atribuudi väärtus |
|---|---|
| Tootja: | AMS OSRAM |
| Tootekategooria: | Valged LED -id |
| Rohs: | |
| Toode: | Valged LED -id |
| Kinnitusstiil: | SMD/SMT |
| Valgustusvärv: | Valge |
| Lainepikkus/värvitemperatuur: | 4000 K |
| Helendav voog/kiirgav voog: | 72 LM |
| Värvi renderdamise indeks - CRI: | 80 |
| Vaatamisnurk: | 120 DEM |
| Kui - edasi vool: | 150 Ma |
| Vf - edasisuunapinge: | 2.96 V |
| Pikkus: | 3,25 mm |
| Laius: | 2,7 mm |
| Kõrgus: | 0,7 mm |
| Minimaalne töötemperatuur: | - 40 C |
| Maksimaalne töötemperatuur: | + 100 C |
| Läätse kuju: | Ristkülik |
| Läätsede läbipaistvus: | Hajutatud |
| Seeria: | Gw jtlps3.em |
| Pakend: | Rull |
| Pakend: | Lõikelint |
| Bränd: | AMS OSRAM |
| Konfiguratsioon: | Üksik- |
| Niiskustundlik: | Jah |
| 100000 | |
| Alamkategooria: | LED -id |
| Kaubanimi: | Duris |
| Osa nr varjunimi: | Q65113A9023 |
Kuum tags: gw jtlps3.em - kmlk - xx35 - 1, Hiina gw jtlps3.em - kmlk-xx35-1 tootjad, tehased, tarnijad, tarnijad, tarnijad
Küsi pakkumist
Ju gjithashtu mund të pëlqeni







