
Kirjeldus
DURIS® S 5050 GW P9LR37.PM Viimane Duris® S 5050 LED -i põlvkond pakub muljetavaldavat efektiivsuse jõudlust koos DLC Premium Premium Lifetime'i saavutustega. See 5050 pliframe pakett pakub klientidele täiuslikku lahendust suure efektiivsuse ja kompaktsete valgustide kujunduste jaoks õues professionaalse valgustuse jaoks; Kõrge - lahed, tänavavalgustid, piirkonna tuled, üleujutusvalgustid.
Rakendused
- siseruumides valgustus
- väli- ja tööstusvalgustus
Omadused
- pakett: valge SMT pakett, värviline hajutatud silikoonvaik
- typ. Kiirgus: 120 kraadi (Lamberiandi emitter)
- värvitemperatuur: 2200k - 6500 k
- Cri: 70 (min.), 72 (tüüp), R9: -50 (min.)
- ESD: 2 kV acc. ANSI/ESDA/JEDEC JS-001 (HBM)
- helendav voog: typ . 219 lm @ 4000 k @ 25 kraadi
- helendav efektiivsus: tüüp . 220 lm/w @ 4000 k @ 25 kraadi
| Toote atribuut | Atribuudi väärtus |
|---|---|
| Tootja: | AMS OSRAM |
| Tootekategooria: | Valged LED -id |
| Rohs: | |
| Toode: | Valged LED -id |
| Kinnitusstiil: | SMD/SMT |
| Valgustusvärv: | Valge |
| Lainepikkus/värvitemperatuur: | 5000 K |
| Helendav voog/kiirgav voog: | 210 lm |
| Värvi renderdamise indeks - CRI: | 70 |
| Vaatamisnurk: | 120 DEM |
| Kui - edasi vool: | 180 Ma |
| Vf - edasisuunapinge: | 5.53 V |
| Pikkus: | 5 mm |
| Laius: | 5 mm |
| Kõrgus: | 0,7 mm |
| Minimaalne töötemperatuur: | - 40 C |
| Maksimaalne töötemperatuur: | + 105 C |
| Seeria: | Duris S5050 |
| Pakend: | Rull |
| Pakend: | Lõikelint |
| Bränd: | AMS OSRAM |
| Niiskustundlik: | Jah |
| 2000 | |
| Alamkategooria: | LED -id |
| Kaubanimi: | Duris |
| Osa nr varjunimi: | Q65115A0125 |
Kuum tags: GW P9LR37.PM -} M4M8 - xx53-1, China GW P9LR37.PM-M4M8-XX53-1 tootjad, tarnijad, tehas, tehas
Küsi pakkumist
Ju gjithashtu mund të pëlqeni







