
Kirjeldus
OSCONIQ ™ P 3737 (2W) GW PUSRA2.HW uhiuue, uuendatud kõrge - võimsusega juhitud meie AMS Osrami uusima kiibitehnoloogia ja uue põlvkonna optimeeritud läätsega, pakkudes tööstuse juhtivat jõudlust, paremat vastupidavust ja pika eluea. Kolmes lainepikkuses saadaval olevate kõrge efektiivsusega punaste punastega pakub perekond viis värvi disaini hõlbustamiseks ja kõigi teie aiandusspektri vajaduste jaoks suurt paindlikkust.
Rakendused
- põllumajandus ja aiandus
- meelelahutus
- sisevalgustus
- väli- ja tööstusvalgustus
Omadused
- pakett: SMD epoksü pakett silikoonläätsega
- ESD: 8 kV acc. ANSI/ESDA/JEDEC JS-001-le (HBM, klass 3B)
- typ. Kiirgus: 120 kraadi
- Radiant Flux ( @ 700mA): typ . 1168 mw @ 85 kraadi (M3 bin)
- kiirgav efektiivsus ( @ 700mA): typ . 59.0% @ 85 kraadi (M3 bin)
- footoni voog ( @ 700mA): typ . 5.15 μmol/s @ 85 kraadi (M3 bin)
- footoni voo efektiivsus ( @ 700mA): typ . 2.60 μmol/j @ 85 kraadi (M3 bin)
| Toote atribuut | Atribuudi väärtus |
|---|---|
| Tootja: | AMS OSRAM |
| Tootekategooria: | Valged LED -id |
| Rohs: | |
| Toode: | Valged LED -id |
| Kinnitusstiil: | SMD/SMT |
| Valgustusvärv: | Valge |
| Helendav voog/kiirgav voog: | 1089 MW |
| Vaatamisnurk: | 120 DIM |
| Kui - edasi vool: | 700 Ma |
| Vf - edasisuunapinge: | 2.83 V |
| Võimsuse hinnang: | 2 W |
| Pikkus: | 3,7 mm |
| Laius: | 3,7 mm |
| Kõrgus: | 2,37 mm |
| Minimaalne töötemperatuur: | - 40 C |
| Maksimaalne töötemperatuur: | + 125 C |
| Läätse värv: | Värvitu |
| Läätsede mõõtmed: | 3,7 mm x 1,62 mm |
| Läätse kuju: | Kuppel |
| Läätsede läbipaistvus: | Selge |
| Seeria: | P3737 |
| Pakend: | Rull |
| Pakend: | Lõikelint |
| Bränd: | AMS OSRAM |
| Niiskustundlik: | Jah |
| 3000 | |
| Alamkategooria: | LED -id |
| Kaubanimi: | Osconiq |
| Tüüp: | Suure võimsusega LED |
| Osa nr varjunimi: | Q65115A0346 |
Kuum tags: GW PUSRA2.HW - S6T2 - M2-1, Hiina GW PUSRA2.HW-S6T2-M2-1 Tootjad, tarnijad, tehas
Küsi pakkumist
Ju gjithashtu mund të pëlqeni







