
GW QSLMS1.SM - H7H9-XX36-1
Φv=37.5 ... 42.0 lm, MountingMethode: SDCM 3, 3500 K (kui=65 ma)
Kirjeldus
OSCONIQ® S 3030 GW QSLMS1.SM OSCONIQ® S 3030 on kõrge efektiivsuspakett siseruumides professionaalsete rakenduste jaoks. See kasutab Sapphire Flip Chip Technology ja spetsiaalset fosforitehnoloogiat, et saavutada senisest veelgi suurem jõudlus. See pakub suurepärast töökindlust ja on standardvormifaktoris, et lubada languse - asendamisel.
Rakendused
- siseruumides valgustus
Omadused
- pakett: valge SMT pakett
- typ. Kiirgus: 120 kraadi (Lamberiandi emitter)
- värvitemperatuur: 2700k - 6500 k
- Cri: 80 (min.), 82 (tüüp), R9: 0 (min.)
- ESD: 8 kV acc. ANSI/ESDA/JEDEC JS-001-le (HBM, klass 3B)
- helendav voog: typ . 41.4 lm @ 4000 K
- helendav efektiivsus: tüüp . 235 lm/w @ 4000 K
- rakendus: sobib üldiseks valgustuseks
- stabiilne sügav hämardumine madala sõiduvoolu korral 1 mA -st
| Toote atribuut | Atribuudi väärtus |
|---|---|
| Tootja: | AMS OSRAM |
| Tootekategooria: | Valged LED -id |
| Rohs: | |
| Toode: | Valged LED -id |
| Kinnitusstiil: | SMD/SMT |
| Valgustusvärv: | Valge |
| Lainepikkus/värvitemperatuur: | 3500 K |
| Helendav voog/kiirgav voog: | 37,5 LM |
| Värvi renderdamise indeks - CRI: | 80 |
| Vaatamisnurk: | 120 DIM |
| Kui - edasi vool: | 65 MA |
| Vf - edasisuunapinge: | 2.71 V |
| Pikkus: | 3 mm |
| Laius: | 3 mm |
| Kõrgus: | 0,75 mm |
| Minimaalne töötemperatuur: | - 40 C |
| Maksimaalne töötemperatuur: | + 105 C |
| Läätsede mõõtmed: | 2,65 mm x 2,65 mm |
| Läätse kuju: | Ruut |
| Seeria: | GW QSLMS1.SM |
| Pakend: | Rull |
| Pakend: | Lõikelint |
| Bränd: | AMS OSRAM |
| Konfiguratsioon: | Üksik- |
| Niiskustundlik: | Jah |
| 4000 | |
| Alamkategooria: | LED -id |
| Kaubanimi: | Osconiq |
| Osa nr varjunimi: | Q65113A9606 |
Kuum tags: GW QSLMS1.SM - H7H9 - xx36-1, Hiina GW QSLMS1.SM-H7H9-XX36-1 tootjad, tarnijad, tehas, tehas
Küsi pakkumist
Ju gjithashtu mund të pëlqeni







