
Kirjeldus
AMS Osram Oslon SSL 80 LED -id annavad kõrge efektiivsuse, mis on vajalik professionaalse sise- ja välivalgustuse jaoks. Oslon SSL 80 LED -del on keraamiline - põhinev pakett, mis pakub suurepärast korrosiooni vastupidavust, mis sobib ideaalselt pikkade - elurakenduste vajadustele.
Oslon SSL 80 LED -i pakutakse laias valikus värvitemperatuurides, värvide renderdamise indekseid (CRI) ja korrelatsioonis värvitemperatuuri (CCT), et ideaalselt paljude rakenduste jaoks olla.
Omadused
- Kompaktne 3,0 mm × 3,0 mm jalajälg
- 80 -kraadine vaatenurk
- Saadaolevad CRI ja CCT vahemiku laiad võimalused (valge)
- Lai 451nm kuni 730nm värvivaliku vahemik (värv)
- Kompaktne ja sümmeetriline, võimaldades tihedat klastrit kõrgele - voopakettidele
- Võtmeparameetrid, mis on põimitud +85 kraadi
- Väga madal soojusresistentsus
- Maksimaalne sõiduvool kuni 1,3A
- Kerge ringlussevõtt pakendi peegeldava kihi abil, kasutades iga üksikut luumenit
- Parem korrosiooni vastupidavus
- Väga madal soojusresistentsus
- Eellendes kiiritusmuster (GW CS8PM1.EM)
| Toote atribuut | Atribuudi väärtus |
|---|---|
| Tootja: | AMS OSRAM |
| Tootekategooria: | Valged LED -id |
| Rohs: | Detailid |
| Toode: | Valged LED -id |
| Kinnitusstiil: | SMD/SMT |
| Pakett / juhtum: | SMD-2 |
| Valgustusvärv: | Soe valge |
| Lainepikkus/värvitemperatuur: | 4000 K |
| Helendav intensiivsus: | 82 CD |
| Helendav voog/kiirgav voog: | 155 LM |
| Värvi renderdamise indeks - CRI: | 70 |
| Vaatamisnurk: | 80 AD |
| Kui - edasi vool: | 350 Ma |
| Vf - edasisuunapinge: | 2.85 V |
| Võimsuse hinnang: | 1 W |
| Pikkus: | 3 mm |
| Laius: | 3 mm |
| Kõrgus: | 2,21 mm |
| Minimaalne töötemperatuur: | - 40 C |
| Maksimaalne töötemperatuur: | + 125 C |
| Läätse kuju: | Kuppel |
| Läätsede läbipaistvus: | Selge |
| Seeria: | GW CS8PM1.PM |
| Pakend: | Rull |
| Pakend: | Lõikelint |
| Pakend: | Hiire |
| Bränd: | AMS OSRAM |
| LED -suurus: | 3,1 mm x 3,1 mm x 2,35 mm |
| Niiskustundlik: | Jah |
| Toote tüüp: | Valged LED -id |
| Tehasepaki kogus: | 600 |
| Alamkategooria: | LED -id |
| Kaubanimi: | Oslon |
| Tüüp: | Suure võimsusega LED -id |
| Osa nr varjunimi: | Q65111A8245 |
| Ühiku kaal: | 0,000882 oz |
Kuum tags: gwcs8pm1.pm -} lrlt - xx55 - 1, Hiina gwcs8pm1.pm {- lrlt-xx55-1 tootjad, vabrikud, vabrikud, vabrik, vabrik, vabrik, vabrikud
Järgmise:GB CS8PM1.13-HYHZ-35-0-350-R18
Küsi pakkumist
Ju gjithashtu mund të pëlqeni







