
Lz 7-04 m2pd -0000
Mitmevärvilised LED-id Luxigen mitmevärviline RGB Amber Cyan Lime
Kirjeldus
LZ7 lame objektiivi emitter sisaldab 6 erinevat värvi LED -d, mis on tihedalt pakitud integreeritud klaasiaknaga madalasse soojustakistuse paketisse. PC -merevaigu, tsüaani ja arvuti lubja lisamine traditsioonilistele RGB värvidele võimaldab rikkalikumat ja laiemat värvikombinatsiooni keerukamaks värvide segamiseks. Kompaktne 3,4 mm x 3,4mm LES, madala profiiliga pakett ja klaasist aken võimaldab maksimaalset sidumise efektiivsust suumimisoptikasse, segamisvardadesse, kergete torude ja muu sekundaarse optika hulka. Pakendis kasutatavad kvaliteetsed materjalid valitakse valguse väljundi maksimeerimiseks ja pingete minimeerimiseks, mille tulemuseks on monumentaalne töökindlus ja luumeni säilitamine.
| Toote atribuut | Atribuudi väärtus |
|---|---|
| Tootja: | AMS OSRAM |
| Tootekategooria: | Mitmevärvilised LED-id |
| Saatmispiirangud: |
Mouser ei müü seda toodet praegu teie piirkonnas. |
| Rohs: | Detailid |
| Toode: | Tri-värvilised LED-id |
| Kinnitusstiil: | SMD\/SMT |
| Pakett \/ juhtum: | 2828 (7070 meetriline) |
| Valgustusvärv: | Merevaik, sinine, tsüaan, roheline, laimi, punane |
| Lainepikkus\/värvitemperatuur: | 590 nm, 451 nm, 500 nm, 520 nm, 623 nm |
| Helendav voog\/kiirgav voog: | 140 LM, 42 LM, 135 LM, 180 LM, 620 LM, 95 LM |
| Vaatamisnurk: | 114 de |
| Kui - edasi vool: | 1 A, 1 A, 1 A, 1 A, 1 A, 1 A |
| VF - edasisipinge: | 3.3 V, 3.05 V, 3.45 V, 3.55 V, 6.1 V, 2.3 V |
| Võimsuse hinnang: | 60 W |
| Läätse värv: | Mitmevärviline |
| Läätse kuju: | Ring |
| Bränd: | AMS OSRAM |
| Kõrgus: | 1,26 mm |
| Pikkus: | 7 mm |
| Maksimaalne töötemperatuur: | + 125 C |
| Pakend: | Rull |
| Pakend: | Lõikelint |
| Toote tüüp: | Mitmevärvilised LED-id |
| Tehasepaki kogus: | 500 |
| Alamkategooria: | LED -id |
| Tüüp: | Väikese võimsusega LED -id |
| Laius: | 7 mm |
| Osa nr varjunimi: | Q65113A0601 |
Kuum tags: lz 7-04 m2pd -0000, Hiina lz 7-04 m2pd -0000 tootjad, tarnijad, tehas
Küsi pakkumist
Ju gjithashtu mund të pëlqeni







