
Kirjeldus
SFH 309 FA Silicon NPN fototransistor
Rakendused
- Juurdepääsu kontroll ja turvalisus
- Seadmed ja tööriistad
| Toote atribuut | Atribuudi väärtus |
|---|---|
| Tootja: | ams OSRAM |
| Tootekategooria: | Fototransistorid |
| RoHS: | Üksikasjad |
| Toode: | Fototransistorid |
| Pakend / ümbris: | T-1 |
| Paigaldusstiil: | Läbi augu |
| Tipplainepikkus: | 900 nm |
| Maksimaalne sisselülitatud-olekukoguja vool: | 15 mA |
| Koguja- emitteri pinge VCEO max: | 35 V |
| Koguja{0}}emitteri läbilöögipinge: | 35 V |
| Koguja-emitteri küllastuspinge: | 200 mV |
| Tume vool: | 15 mA |
| Tõusuaeg: | 7 meie |
| Sügisaeg: | 7 meie |
| Pd - võimsuse hajumine: | 165 mW |
| Minimaalne töötemperatuur: | - 40 C |
| Maksimaalne töötemperatuur: | + 100 C |
| Seeria: | SFH 309 FA |
| Kvalifikatsioon: | AEC{0}}Q100 |
| Kaubamärk: | ams OSRAM |
| Poolintensiivsuse nurga kraadid: | 12 kraadi |
| Kõrgus: | 5,2 mm |
| Pikkus: | 4 mm |
| Objektiivi värv/stiil: | Must |
| Valgusvool: | 2 mA |
| Pakend: | Mass |
| Toote tüüp: | Fototransistorid |
| Tehase pakendi kogus: | 2000 |
| Alamkategooria: | Optilised detektorid ja andurid |
| Tüüp: | Ränist NPN fototransistor |
| Lainepikkus: | 900 nm |
| Laius: | 4 mm |
| Osa # varjunimed: | Q62702P0178 |
| Ühiku kaal: | 0,007055 untsi |
Kuum tags: sfh 309 fa-4, Hiina sfh 309 fa-4 tootjad, tarnijad, tehas
Paari:SFH 320 FA-Z
Järgmise:SFH 2505 FA-Z
Küsi pakkumist
Ju gjithashtu mund të pëlqeni







