
Kirjeldus
SFH 320 TOPLED® Silicon NPN fototransistor SMT paketis
Rakendused
- elektroonikaseadmed
- valgekaupa
| Toote atribuut | Atribuudi väärtus |
|---|---|
| Tootja: | AMS OSRAM |
| Tootekategooria: | Fototransistorid |
| Toode: | Fototransistorid |
| Pakett \/ juhtum: | Plcc -2 |
| Kinnitusstiil: | SMD\/SMT |
| Maksimaalne lainepikkus: | 980 nm |
| Maksimaalne olekukollektori vool: | 15 MA |
| Kollektsionäär- emitteri pinge VCEO Max: | 35 V |
| Kollektsionäär-emitteri jaotuspinge: | 35 V |
| Kollektsionäär-emitteri küllastuspinge: | 150 mV |
| Tume vool: | 50 Na |
| PD - võimsuse hajumine: | 165 MW |
| Minimaalne töötemperatuur: | - 40 C |
| Maksimaalne töötemperatuur: | + 100 C |
| Bränd: | AMS OSRAM |
| Poole intensiivsuse nurga kraadid: | 60 de |
| Kõrgus: | 2,1 mm |
| Pikkus: | 3,4 mm |
| Objektiivi värv\/stiil: | Selge |
| Valgusvool: | 80 UA |
| Pakend: | Rull |
| Toote tüüp: | Fototransistorid |
| Tehasepaki kogus: | 2000 |
| Alamkategooria: | Optilised detektorid ja andurid |
| Tüüp: | Räni NPN fototransistori |
| Lainepikkus: | 980 nm |
| Laius: | 3 mm |
| Osa nr varjunimi: | Q65110A2471 SFH 320 Q65110A2471 |
| Ühiku kaal: | 0. 010582 oz |
Kuum tags: sfh 320- z, Hiina SFH 320- z Tootjad, tarnijad, tehas
Paari:Sfh 3410- z
Järgmise:SFH 320 FA-Z
Küsi pakkumist
Ju gjithashtu mund të pëlqeni







