
Kirjeldus
HLG-320H seeria on 320W AC/DC LED-draiver, millel on kahe režiimi konstantse pinge ja konstantsevoolu väljund. HLG-320H töötab vahemikus 90 ~ 305VAC ja pakub mudeleid erineva nimiväljaga vahemikus 12 V kuni 54 V. Tänu suure efektiivsusele kuni 94%-ni, koos fännita kujundusega, on kogu seeria töös -40 'kraadi ~ +90' c juhtumi temperatuur vaba õhu konvektsiooni all. Metallkorpuse ja LP67/P65 sissepääsukaitsetaseme disain võimaldab sellel seerial sobida nii sise- kui ka välistingimustes. HLG-320HIS, mis on varustatud erinevate funktsioonivalikutega, näiteks tuhmimismetoodikatega, et pakkuda LED-valgustussüsteemi optimaalset disainilahendust.
| Toote atribuut | Atribuudi väärtus |
|---|---|
| Tootja: | Tähendama hästi |
| Tootekategooria: | LED -toiteallikas |
| Rohs: | Detailid |
| Töörežiim: | CV + CC |
| Väljundvool - kanal 1: | 13.34 A |
| Väljundpinge - kanal 1: | 24 VDC |
| Väljundvõimsus: | 320.2 W |
| Sisendpinge: | 90 VAC kuni 305 VAC, 127 VDC kuni 431 VDC |
| Hämar: | Tuhmimisega |
| Väljundite arv: | 1 väljund |
| Kinnitusstiil: | Šassii kinnitus |
| Pikkus: | 225,2 mm (8,866 tolli) |
| Laius: | 90 mm (3,543 tolli) |
| Kõrgus: | 43,8 mm (1,724 tolli) |
| Tööstus: | Tööstuslik |
| Standard: | Pse |
| Seeria: | HLG-320H |
| IP -reiting: | Ip65 |
| Bränd: | Tähendama hästi |
| Avatud raam/suletud: | Suletud |
| Toote tüüp: | LED -toiteallikas |
| Tehasepaki kogus: | 8 |
| Alamkategooria: | Toiteallikad |
| Kaubanimi: | HLG sari |
| Ühiku kaal: | 4,145 naela |
Kuum tags: HLG-320H-24A, Hiina HLG-320H-24A tootjad, tarnijad, tehas
Küsi pakkumist
Ju gjithashtu mund të pëlqeni







