
Kirjeldus
Keskmine kaev irm -03 3 w ühe singli - väljund AC - alalisvooluallikaid saab joodada elektrooniliste instrumentide PCB tahvlitele või tööstusliku automaatikaseadmetele. Need 37mm x 24mm x 15mm toiteallikad võimaldavad 85 VAC305 VACUniversaalne sisendpinge vahemik. Fenooljuhtum ja täielikult potitud silikoon suurendavad soojuse hajumist, kui ta vastab anti - vibratsioonini nõuab kuni 5G. Keskmine hästi irm -03 3 w singing - väljund AC - alalisvoolu toiteallikad pakuvad kuni 80% kõrge efektiivsuse ja<0.075W no-load power consumption to fulfill regulations for the low-power consumption requirement for electronics. The IRM-03 series is available in module units or SMD types.
Omadused
- Saab joodeda elektrooniliste instrumentide PCB -tahvlitele või tööstusautomaatikaseadmetele
- Universaalne vahelduvvoolu sisend / täisvahemik
- <0.075W no-load power consumption
- Kompaktne suurus 37mm x 24mm x 15mm
- Jahutamine tasuta õhu konvektsiooni teel
- Vastab EN55032 klassile ilma täiendavate komponentideta
- Lühis, ülekoormus ja ülepinge kaitse
- II klassi isolatsioon
- 3-aastane garantii
Rakendused
- Tööstuslikud elektriseadmed
- Mehaanilised seadmed
- Tehase automatiseerimisseadmed
- Pihuarvuti elektroonikaseadmed
| Toote atribuut | Atribuudi väärtus |
|---|---|
| Tootja: | Tähendama hästi |
| Tootekategooria: | AC/DC toitemoodulid |
| Rohs: | Detailid |
| Väljundvõimsus: | 3 W |
| Sisendpinge: | 85 VAC kuni 305 Vac |
| Väljundite arv: | 1 väljund |
| Väljundpinge - kanal 1: | 5 VDC |
| Väljundvool - kanal 1: | 600 Ma |
| Pikkus: | 37 mm |
| Laius: | 24 mm |
| Kõrgus: | 16 mm |
| Tööstus: | Tööstuslik |
| Seeria: | IRM-03 |
| Kinnitused: | EN60950-1 |
| Bränd: | Tähendama hästi |
| Juhtumistiil: | Kapseldatud |
| Vastavus: | EN60950-1 |
| Sisendisagedus: | 47 Hz kuni 63 Hz |
| Isolatsioonipinge: | 3 KVAC |
| Koormuse reguleerimine: | Reguleeritud |
| Kinnitusstiil: | Läbi augu |
| Avatud raam/suletud: | Suletud |
| Toote tüüp: | AC - alalisvoolumoodulid |
| Tehasepaki kogus: | 10 |
| Alamkategooria: | Toiteallikad |
| Osa nr varjunimi: | LDE03-21B05 |
| Ühiku kaal: | 0,705479 oz |
Kuum tags: IRM-03-5, Hiina IRM-03-5 tootjad, tarnijad, tehas
Küsi pakkumist
Ju gjithashtu mund të pëlqeni







