
Kirjeldus
LRS - 35 seeria on 35W ühe väljundiga suletud tüüpi toiteallikas, millel on 30 mm madala profiiliga disain. Täisvahemiku 85 ~ 264Vac Sisendisse astudes annab kogu seeria väljundpingejoone 5 V, 12 V, 15 V, 24V36V ja 48V.
Lisaks suure efektiivsusele kuni 89%-ni suurendab metallilise võrgusilma juhtumi disain LRS -i soojuse hajumist - 35, mida kogu seeria töötab - 30 'kraadi kuni 70' kraadi õhu konvektsiooni korral ilma AFAN -ita. LRS-35-l on täielikud kaitsefunktsioonid ja 5G antivibratsioonivõime; See täidab selliseid rahvusvahelisi ohutusmäärusi nagu TUV BS EN/EN62368-1BS EN/EN60335-1, BS EN/EN61558-11-2-16, UL62368-1 ja GB 4943.1.LRS-35 seeria, mis toimib kõrgelt perspektiivi toiteallika lahendusena erinevatele industriaatidele.
| Toote atribuut | Atribuudi väärtus |
|---|---|
| Tootja: | Tähendama hästi |
| Tootekategooria: | Toiteallikate vahetamine |
| Rohs: | Detailid |
| Toode: | Varude vahetamine |
| Väljundpinge - kanal 1: | 12 VDC |
| Väljundite arv: | 1 väljund |
| Väljundvõimsus: | 36 W |
| Avatud raam/suletud: | Suletud |
| Sisendpinge: | 85 VAC kuni 264 VAC, 120 VDC kuni 373 VDC |
| Väljundvool - kanal 1: | 3 A |
| Tööstus: | Tööstuslik |
| Kinnitusstiil: | Paneel |
| Pikkus: | 99 mm (3,898 tolli) |
| Laius: | 82 mm (3,228 tolli) |
| Kõrgus: | 30 mm (1,181 tolli) |
| Seeria: | LRS-35 |
| Bränd: | Tähendama hästi |
| Sisendisagedus: | 47 Hz kuni 63 Hz |
| Toote tüüp: | Toiteallikate vahetamine |
| Tehasepaki kogus: | 60 |
| Alamkategooria: | Toiteallikad |
| Osa nr varjunimi: | LM35-20B12 LM35-23B12R2 |
| Ühiku kaal: | 8.113011 Oz |
Kuum tags: LRS-35-12, China LRS-35-12 tootjad, tarnijad, tehas
Küsi pakkumist
Ju gjithashtu mund të pëlqeni







