
Kirjeldus
Keskmine kaev MDR AC-DC DIN Rail toiteallikad on plastkorpuses 10W kuni 96W ülikerge õhukesed toiteallikad. Keskmine kaev MDR AC-DC DIN Rail toiteallikad on universaalne vahelduvvoolu sisend \/ täisvahemik ja lühise, ülekoormus ja ülepinge kaitse. MDR-il on laadimata energiatarve<0.75W to 1W.
Omadused
- Plastist ümbris, ülikerge
- Universaalne vahelduvvoolu sisend \/ täisvahemik
- Koormuse energiatarve pole<0.75W to 1W
- Kokkupanek tööstusraudte TS -35 \/ 7,5 või 15
- Sisseehitatud aktiivne PFC funktsioon
- DC OK signaali väljund (MDR -10\/20)
- DC OK relee kontakt (MDR -40\/60\/100)
- I klass, Div 2 ohtlikud asukohad T4 (MDR -40\/60)
| Toote atribuut | Atribuudi väärtus |
|---|---|
| Tootja: | Tähendama hästi |
| Tootekategooria: | Dini raudteevedu |
| Rohs: | Detailid |
| Toode: | Varude vahetamine |
| Sisendi tüüp: | 1- faas \/ ühefaas |
| Väljundvõimsus: | 15 W |
| Sisendpinge: | 85 VAC kuni 264 VAC, 120 VDC kuni 370 VDC |
| Väljundite arv: | 1 väljund |
| Väljundpinge kanal 1: | 5 VDC |
| Väljundvoolukanal 1: | 3 A |
| Tööstus: | Tööstuslik |
| Pikkus: | 100 mm (3,937 tolli) |
| Laius: | 22,5 mm (0. 886 in) |
| Kõrgus: | 90 mm (3,543 tolli) |
| Seeria: | Mdr -20 |
| Bränd: | Tähendama hästi |
| Kinnitusstiil: | Din raudteekinnitus |
| Toote tüüp: | Dini raudteevedu |
| Tehasepaki kogus: | 72 |
| Alamkategooria: | AC-DC toiteallikas |
| Ühiku kaal: | 6.702053 Oz |
Kuum tags: mdr -20-5, Hiina MDR -20-5 tootjad, tarnijad, tehas
Paari:Mdr -20-12
Järgmise:Ei
Küsi pakkumist
Ju gjithashtu mund të pëlqeni







