
OWA-200E-24
Lauaarvuti vahelduvvooluadapterid 199W 24V 8,3A IP67 EL AC pistik
Kirjeldus
Keskmine kaev OWA - 200E ja OWA - 200U seeria 200W adapterid on üksikud - väljund, niiskuskindlad ühikud interjööridega, mis on täielikult potitud silikooniga soojuse hajumise suurendamiseks. Töö efektiivsusega kuni 94%, jahutatakse mõlemad seeriad vaba õhu konvektsiooni abil töötemperatuuri vahemikus -40 kraadi kuni +70 kraadi. Need II klassi toiteüksused pakuvad sisseehitatud aktiivset PFC-funktsiooni,<0.15W no-load power consumption, and a 5-year warranty. The OWA-200E units feature a European-type AC plug, 180VAC264V -niACsisendvahemik ja vastavus IEC/EN 61558 - 1, -2-16 ja IEC/EN 60335-1 majapidamisseadmete jaoks (välja arvatud OWA-200E-48/54). Adapterid OWA-200U pakuvad Põhja-Ameerika tüüpi vahelduvvoolu pistikut, universaalset vahelduvvoolu sisendit ja lihtsustavad ühendusi veekindla funktsiooni vajava elektriseadmega. Series OWA-200U on ul loetletud ja sertifitseeritud kuivade ja niiskete kohtade jaoks.
Tüüpilised rakendused keskmise kaevu OWA - 200E ja OWA - 200U adapterite hulka kuuluvad leibkonnaseadmed ja laadijad, tööstuslikud põllul PC-adapterid, müügikoht (POS) ja kioskisüsteemid, tooted tolmuses või niiskes keskkonnas ning palju muud.
Omadused
OWA-200E
- Euroopa - Type AC pistik
- 180VAC264V -niACsisendvahemik
- Vastab IEC/EN 61558-1, -2-16 ja IEC/EN 60335-1 (välja arvatud OWA-200E-48,54) leibkonnaseadmete jaoks
- Lühike - vooluring, ülekoormus, ülepinge ja ületemperatuuri kaitse
OWA-200U
- Põhja -Ameerika - Type AC pistik
- Universaalne vahelduvvoolu sisend / täisvahemik (100 VAC264V -niAC, 142VAlalisvoolukuni 370 VAlalisvoolu)
- Lühike - vooluring, ülevoolu, ülepinge ja ületemperatuuri kaitse
- UL loetletud, sobiv kuivade ja niiskete kohtade jaoks
Mõlemat tüüpi
- Erinevad DC pistiku kiired adapteri aksessuaarid
- II klassi võimsusüksus, FG pole
- Ehitatud - aktiivses PFC funktsioonis
- Suure tõhususega kuni 94%
- <0.15W no-load power consumption
- Energiatõhususe VI tase
- Täielikult isoleeritud plastkohvik IP67 -ga
- Vastab Eli ERP ja COC versioonile 5
- Fännita disain, jahutamine tasuta õhukonvektsiooni teel
- 5-aastane garantii
Rakendused
- Tööstusvälja PC -adapterid
- POS- ja Kioskisüsteemid
- Üldised elektroonilised tooted tolmuses või niiskes keskkonnas
- Kaasaskantavad akulaadijad
- Elektrilise muruniiduki laadijad
- Majapidamisseadmed
| Toote atribuut | Atribuudi väärtus |
|---|---|
| Tootja: | Tähendama hästi |
| Tootekategooria: | Lauaarvuti vahelduvvooluadapterid |
| Rohs: | Detailid |
| AC -pistik komplektis/vajalik: | Lisatud |
| Piirkond: | Euroopa |
| Sisendpinge: | 180 VAC kuni 264 VAC, 254 VDC kuni 370 VDC |
| Väljundite arv: | 1 väljund |
| Väljundvõimsus: | 199 W |
| Väljundpinge - kanal 1: | 24 VDC |
| Väljundvool - kanal 1: | 8.3 A |
| Tööstus: | Tööstuslik |
| Pistiku tüüp: | Din -pistik |
| DC väljundpistik: | 4 tihvti din pistik |
| DC väljundjuhe pikkus: | 1 m |
| Tõhusus: | 93 % |
| Seeria: | OWA-200E |
| AC sisselaske tüüp: | Cee 7/7 |
| Bränd: | Tähendama hästi |
| Kõrgus: | 39,5 mm |
| Pikkus: | 195 mm |
| Koormuse reguleerimine: | Reguleeritud |
| Maksimaalne töötemperatuur: | + 70 C |
| Minimaalne töötemperatuur: | - 40 C |
| Kinnitusstiil: | Töölaua |
| Toote tüüp: | Lauaarvuti vahelduvvooluadapterid |
| Tehasepaki kogus: | 9 |
| Alamkategooria: | AC - alalisvoolu toiteallikas |
| Laius: | 68 mm |
| Ühiku kaal: | 3 naela |
Kuum tags: OWA-200E-24, Hiina OWA-200E-24 tootjad, tarnijad, tehas
Küsi pakkumist
Ju gjithashtu mund të pëlqeni







