
RSDW60F-24
Isoleeritud alalisvoolu/alalisvoolu muundurid - läbi augu 9-36Vin 24V 2,5A 60W 2X1 ISO
Kirjeldus
Keskmine kaev RSDW40 ja RSDW60 Single - väljund ja RDDW40 ja RDDW60 DUAL - Väljund Usaldusväärne raudtee DC - DC -muundurid on 40W ja 60W moodul - type konverters (2 "x 25. madal - profiilipakett. Keskmine kaev RSDW40/60 ja RDDW40/60 DC - alalisvoolu muundurid omavad rahvusvahelisi standardseid tihvte, kõrge efektiivsust kuni 92%, lai töötemperatuurivahemik (-40 kraadi +85 kraad või +90 kraad) ja 1,6kvAlalisvooluvõi 3KVAlalisvooluisolatsioon. Muundurid vastavad EN50155 raudteestandardile ja neil on 9 V kuni 36 V, 18 V kuni 75 V või 40 V kuni 160 V 4: 1 sisendvahemik. Need raudtee DC - alalisvoolu muundurid pakuvad erinevaid väljundpingeid vahemikus 3,3 V kuni 48 V ühe väljundi jaoks ja ± 12 V / ± 15 V kahe väljundi korral.
| Toote atribuut | Atribuudi väärtus |
|---|---|
| Tootja: | Tähendama hästi |
| Tootekategooria: | Isoleeritud alalisvoolu/alalisvoolu muundurid - läbi augu |
| Rohs: | Detailid |
| Kinnitusstiil: | Läbi augu |
| Väljundite arv: | 1 väljund |
| Väljundvõimsus: | 60 W |
| Sisendpinge, nominaalne: | 24 V |
| Sisendpinge - min: | 9 V |
| Sisendpinge - max: | 36 V |
| Väljundpinge - kanal 1: | 24 V |
| Väljundvool - kanal 1: | 2.5 A |
| Isolatsioonipinge: | 1,6 kV |
| Minimaalne töötemperatuur: | - 40 C |
| Maksimaalne töötemperatuur: | + 85 C |
| Pikkus: | 50,8 mm (2 tolli) |
| Laius: | 25,4 mm (1 tolli) |
| Kõrgus: | 10,5 mm (0,413 tolli) |
| Tööstus: | Tööstuslik |
| Toode: | Eraldatud |
| Seeria: | Rsdw60 |
| Rakendus: | Üksikväljund |
| Bränd: | Tähendama hästi |
| Vastavus: | EN50155 |
| Sisendpinge: | 9 V kuni 36 V |
| Pakend: | Toru |
| Toote tüüp: | Isoleeritud alalisvool - alalisvoolu muundurid |
| Tehasepaki kogus: | 18 |
| Alamkategooria: | DC - DC muundurid |
| Ühiku kaal: | 1.326301 Oz |
Kuum tags: RSDW60F-24, Hiina RSDW60F-24 tootjad, tarnijad, tehas
Küsi pakkumist
Ju gjithashtu mund të pëlqeni







