
Kirjeldus
Keskmine kaevu RSP -lülitus toiteallikad on AC/DC madala profiiliga suletud lülitus toiteallikad. Nendel toiteallikatel on 1U madal profiil, kõrge efektiivsus kuni 90%ja tasuta õhu konvektsiooni jahutus. See muudab keskmise hästi RSP -seeria ideaalseks rakendusteks, mis nõuavad energiasäästu, mürata, piiratud ruumi paigaldamiseks ja ökonoomsete kulude jaoks. Funktsioonide hulka kuuluvad PFC, kaugjuhtimispult sisse- ja väljalülitatud juhtimine ning kaitse lühise, ülekoormuse, ülepinge ja ületemperatuuri kahjustuste eest.
Omadused
- 30mm madala profiiliga disain, sobib 1U paigaldamiseks
- Universaalne vahelduvvoolu sisendvahemik 85 V kuni 264 V
- Ehitatud - aktiivses PFC funktsioonis
- Suure tõhususega kuni 90%
- Fan - vähem disain, jahutamine tasuta õhu konvektsiooni abil
- -300 kraad +70 kraadi töövahemik
- Lühis, ülekoormus, ülepinge ja ületemperatuuri kaitse
- Ehitatud - konstantse voolu vooluahelasse
- Remote sisse-
- LED -i indikaator toite jaoks
- Sertifikaadid: UL60950-1, UL62368-1 / TUV EN60950-1, EN61558-1, EN61558-2-16 / CCC GB4943 / CB IEC60950-1, IEC62368-1
- 199mm x 99mm x 30mm (LXWXH) mõõtmed
- 3 -aastane garantii
Rakendused
- Tööstusautomaatika
- Mehaanilised ja elektriseadmed
- Seadmed (müügiautomaat, kohvimasin jne)
- Instrumendid
| Toote atribuut | Atribuudi väärtus |
|---|---|
| Tootja: | Tähendama hästi |
| Tootekategooria: | Toiteallikate vahetamine |
| Rohs: | Detailid |
| Toode: | Varude vahetamine |
| Väljundpinge - kanal 1: | 48 V alalisvoolu |
| Väljundite arv: | 1 väljund |
| Väljundvõimsus: | 2,4 kW |
| Avatud raam/suletud: | Suletud |
| Sisendpinge: | 180 VAC kuni 264 VAC, 254 VDC kuni 370 VDC |
| Väljundvool - kanal 1: | 50 A |
| Tööstus: | Tööstuslik |
| Kinnitusstiil: | Šassii |
| Pikkus: | 278 mm (10,945 tolli) |
| Laius: | 177,8 mm (7 tolli) |
| Kõrgus: | 63,5 mm (2,5 tolli) |
| Seeria: | RSP-2400 |
| Kinnitused: | EN60950-1, UL60950-1 |
| Bränd: | Tähendama hästi |
| Vastavus: | EN60950-1, UL60950-1 |
| Toote tüüp: | Toiteallikate vahetamine |
| Tehasepaki kogus: | 4 |
| Alamkategooria: | Toiteallikad |
| Ühiku kaal: | 7,275 naela |
Kuum tags: RSP-2400-48, Hiina RSP-2400-48 tootjad, tarnijad, tehas
Küsi pakkumist
Ju gjithashtu mund të pëlqeni







