
SD-500H-48
Isoleeritud alalisvoolu/alalisvoolu muundurid - šassii Mount 72-144Vin 48Vout 504W 10,5A
Kirjeldus
Keskmine kaev DC - alalisvoolu muundurid on saadaval laias valikus tüüpides, sealhulgas moodul, pardal, PCB, Din Rail, SMD, kapseldatud ja suletud. Need muundurid pakuvad vahemikku 0,5W kuni 1000 W, 3,3 V kuni 48 V ühe väljundi reitingud, samuti kahe- ja kolmekordsed väljundpinged. Tüüpilised rakendused keskmise kaevu DC - alalisvoolu muundurite hulka kuuluvad meditsiiniseadmed, tööstusautomaatika juhtseadised, elektrienergia elektroonika, telekommunikatsiooni-/andmekomisüsteemid, traadita võrgud, raudteed ja palju muud.
Rakendused
- Tööstusautomaatikakontrollid
- Toiteelektroonika
- Telekommunikatsiooni/Datacomi süsteemid
- Traadita võrgud
- Raudtee
- Meditsiiniline
- LED -valgustus
- Turvakontroll
- Hajutatud võimsus
- Instrumendid
| Toote atribuut | Atribuudi väärtus |
|---|---|
| Tootja: | Tähendama hästi |
| Tootekategooria: | Isoleeritud alalisvoolu/alalisvoolu muundurid - šassii kinnitus |
| Rohs: | Detailid |
| Kinnitusstiil: | Šassii |
| Väljundite arv: | 1 väljund |
| Väljundvõimsus: | 504 W |
| Sisendpinge, nominaalne: | 96 V |
| Sisendpinge - min: | 72 V |
| Sisendpinge - max: | 144 V |
| Väljundpinge - kanal 1: | 48 V |
| Väljundvool - kanal 1: | 10.5 A |
| Isolatsioonipinge: | 2 kV |
| Minimaalne töötemperatuur: | - 20 C |
| Maksimaalne töötemperatuur: | + 60 C |
| Pikkus: | 215 mm |
| Laius: | 115 mm |
| Kõrgus: | 50 mm |
| Tööstus: | Tööstuslik |
| Toode: | Eraldatud |
| Seeria: | SD-500 |
| Bränd: | Tähendama hästi |
| Sisendpinge: | 72 V kuni 144 V |
| Pakend: | Maht |
| Toote tüüp: | Isoleeritud alalisvool - alalisvoolu muundurid |
| Tehasepaki kogus: | 12 |
| Alamkategooria: | DC - DC muundurid |
| Ühiku kaal: | 2,535 naela |
Kuum tags: SD-500H-48, Hiina SD-500H-48 tootjad, tarnijad, tehas
Paari:RD-125A
Järgmise:RST-5000-48
Küsi pakkumist
Ju gjithashtu mund të pëlqeni







