
Kirjeldus
Keskmine kaev xlg -320 315 w Konstantse toiterežiimi LED -draiveridel on kõrgepinge väljund koos tööga 100 VAC305 VACja praegused hinnangud vahemikus 1050 mA kuni 1800mA. Kõrge efektiivsusega kuni 94,5%, ventilaatorivaba disainiga töötavad XLG - 320 LED -draiverid vahemikus -40 kraadi +85 kraadi ja tasuta õhu konvektsiooniga. IP67 hinnatud metallkorpus võimaldab kasutada sise- ja välirakendustes. Uuenduslik keskkonnaga kohanev võime pakub usaldusväärset jõudu mitmesuguste keskkondade erinevate LED-ide valgustamiseks. Need toiteallikad vastavad IEC 61347/GB7000.1-2015 ja UL8750 rahvusvaheliste ohutusmäärustele. Väljund- ja hämardumisring on kooskõlas määruste ja eraldatusega, tagades paigaldamise ajal nii kasutaja kui ka valgusti süsteemi ohutuse.
Omadused
- Lai 100 VAC305 VACsisendvahemik, klass I
- Täielik väljund 75% kuni 100% konstantse võimsuse režiimi töös
- Metall, IP67 ümbris, mis sobib välistingimustes kasutamiseks
- Hoolukaitse 6KV/4KV -ga
- 3 - - 1 hämardamine (hämara ja eraldatuse kujundus)
- Lühise vooluring, ülekoormus, ülepinge ja üle - temperatuurikaitse
- Typical lifetime of >50 000 tundi
- 5-aastane garantii
Rakendused
- Lahe valgustus
- Lavavalgustus
- Üleujutusvalgustus
- Kalavalgustus
- Aiandusvalgustus
- Staadionivalgustus
- DMX -toiteallikas
- "HL" tüübid kasutamiseks I klassi, 2. divisjonis
| Toote atribuut | Atribuudi väärtus |
|---|---|
| Tootja: | Tähendama hästi |
| Tootekategooria: | LED -toiteallikas |
| Rohs: | Detailid |
| Töörežiim: | Pidev võimsus (CP) |
| Väljundvool - kanal 1: | 5.6 A |
| Väljundpinge - kanal 1: | 30 VDC kuni 56 VDC |
| Väljundvõimsus: | 320 W |
| Sisendpinge: | 100 VAC kuni 305 Vac |
| Hämar: | Tuhmimisega |
| Väljundite arv: | 1 väljund |
| Kinnitusstiil: | Töölaua |
| Pikkus: | 246 mm (9,685 tolli) |
| Laius: | 77 mm (3,031 tolli) |
| Kõrgus: | 39,5 mm (1,555 tolli) |
| Tööstus: | Tööstuslik |
| Standard: | PFC |
| Seeria: | Xlg-320 |
| IP -reiting: | Ip67 |
| Bränd: | Tähendama hästi |
| Maksimaalne töötemperatuur: | + 85 C |
| Minimaalne töötemperatuur: | - 40 C |
| Avatud raam/suletud: | Suletud |
| Toode: | Varude vahetamine |
| Toote tüüp: | LED -toiteallikas |
| Tehasepaki kogus: | 9 |
| Alamkategooria: | Toiteallikad |
| Osa nr varjunimi: | Xlg - 320 - ha-ph |
| Ühiku kaal: | 3,197 naela |
Kuum tags: xlg - 320 - ha, Hiina XLG-320-HA tootjad, tarnijad, tehas
Küsi pakkumist
Ju gjithashtu mund të pëlqeni







