
Kirjeldus
Tatiana-1x4-B ovaalne tala piirkonna valgustuse jaoks
| Toote atribuut | Atribuudi väärtus |
|---|---|
| Tootja: | Ledil |
| Tootekategooria: | LED -objektiivid ja koosseisud |
| Rohs: | Detailid |
| Toote tüüp: | LED -objektiivid |
| Tüüp: | Läätsede massiiv |
| Kasutamiseks: | Cree xm - l2 |
| Pakend: | Salv |
| Bränd: | Ledil |
| Värv: | Selge |
| Kõrgus: | 7,7 mm |
| Pikkus: | 102 mm |
| Kuju: | Ristkülikukujuline |
| Tehasepaki kogus: | 28 |
| Alamkategooria: | LED -valgustus |
| Lõpetamisstiil: | Kruvi, nööpnõel, liim |
| Laius: | 25 mm |
| Ühiku kaal: | 0,298876 oz |
Kuum tags: C14128_TATIANA-1X4-B, Hiina C14128_TATIANA-1X4-B tootjad, tarnijad, tehas
Paari:Cn11771_iris - m
Järgmise:CA14602_Veronica-Sq-mini-O
Küsi pakkumist
Ju gjithashtu mund të pëlqeni







