
CA11021_Tina2-M
LED -objektiivid ja koosseisud ümardage 25 kraadi FWHM
Kirjeldus
Tina2-M ~ 30-kraadine keskmine tala, mis on optimeeritud NICHIA NCSXX19 jaoks. Kokkupanek hoidiku, paigalduslindi ja asukoha tihvtidega.
| Toote atribuut | Atribuudi väärtus |
|---|---|
| Tootja: | Ledil |
| Tootekategooria: | LED -objektiivid ja koosseisud |
| Rohs: | Detailid |
| Jõudke - svhc: | Detailid |
| Toote tüüp: | LED -objektiivid |
| Tüüp: | Läätsede kokkupanek |
| Kasutamiseks: | Nichia NCSXX19A seeria |
| Läbimõõt: | 16,1 mm |
| Vaatamisnurk: | 25 AD |
| Pakend: | Rull |
| Bränd: | Ledil |
| Kõrgus: | 9,3 mm |
| Tehasepaki kogus: | 230 |
| Stiil: | Ring |
| Alamkategooria: | LED -valgustus |
| Lõpetamisstiil: | Nööpnõel lint |
| Ühiku kaal: | 0,056438 oz |
Kuum tags: CA11021_Tina2-M, Hiina CA11021_Tina2-M tootjad, tarnijad, tehas
Paari:C15813_Gabriella-45-W
Järgmise:CS14055_strada - ip-2x6-t2
Küsi pakkumist
Ju gjithashtu mund të pëlqeni







