
CA12242_HEIDI - SS
LED -objektiivid ja koosseisud ümmargused lääts 14 kraadi FWHM
Kirjeldus
Heidi - ss ~ 15 kraadi sujuv laik tala
| Toote atribuut | Atribuudi väärtus |
|---|---|
| Tootja: | Ledil |
| Tootekategooria: | LED -objektiivid ja koosseisud |
| Rohs: | Detailid |
| Toote tüüp: | LED -objektiivid |
| Tüüp: | Läätsede kokkupanek |
| Kasutamiseks: | Cree, Lumileds, Nichia, Osram, Soul |
| Läbimõõt: | 21,6 mm |
| Vaatamisnurk: | 14 AD |
| Pakend: | Salv |
| Bränd: | Ledil |
| Värv: | Selge |
| Kõrgus: | 11,7 mm |
| Kuju: | Ring |
| Tehasepaki kogus: | 204 |
| Alamkategooria: | LED -valgustus |
| Ühiku kaal: | 0,102647 oz |
Kuum tags: CA12242_Heidi - SS, Hiina CA12242_HEIDI - SS tootjad, tarnijad, tehas
Paari:CA16127_OLGA - s
Järgmise:CA11268_HEIDI - W
Küsi pakkumist
Ju gjithashtu mund të pëlqeni







