
CA13473 - Strada-B2
LED -objektiivid ja koosseisud Assamblee ristkülik
Kirjeldus
Strada - B2 lai ovaalne tala piirkonna valgustuse jaoks, mis on optimeeritud Cree XT - e. Komplekt paigalduslindiga.
| Toote atribuut | Atribuudi väärtus |
|---|---|
| Tootja: | Ledil |
| Tootekategooria: | LED -objektiivid ja koosseisud |
| Rohs: | Detailid |
| Toote tüüp: | LED -objektiivid |
| Tüüp: | Läätsede kokkupanek |
| Kasutamiseks: | Cree, Osram, Samsung |
| Pakend: | Rull |
| Bränd: | Ledil |
| Kõrgus: | 5,2 mm |
| Pikkus: | 19,6 mm |
| Tehasepaki kogus: | 240 |
| Stiil: | Ristkülik |
| Alamkategooria: | LED -valgustus |
| Lõpetamisstiil: | Nööpnõel lint |
| Laius: | 15,5 mm |
| Ühiku kaal: | 0,027196 oz |
Kuum tags: CA13473 - Strada - B2, Hiina CA13473-Strada-B2 tootjad, tarnijad, tehas
Paari:CS14597_HB - IP-2X6-O
Järgmise:CP13069_irene - IR-4
Küsi pakkumist
Ju gjithashtu mund të pëlqeni







