
F14344_Florence - 1R-ZT25
LED -objektiivid ja assambleed läätse ristkülik
Kirjeldus
Firenze - 1r - zt25 asümmeetriline tala seinapesustamiseks
| Toote atribuut | Atribuudi väärtus |
|---|---|
| Tootja: | Ledil |
| Tootekategooria: | LED -objektiivid ja koosseisud |
| Rohs: | Detailid |
| Toote tüüp: | LED -objektiivid |
| Tüüp: | Lääts |
| Kasutamiseks: | Aled, Cezos, Cree, Lumileds, Luminus, Nichia, Osram, Philips, Samsung, Soul |
| Pakend: | Salv |
| Bränd: | Ledil |
| Värv: | Selge |
| Kõrgus: | 7,13 mm |
| Pikkus: | 286 mm |
| Kuju: | Ristkülik |
| Tehasepaki kogus: | 15 |
| Alamkategooria: | LED -valgustus |
| Laius: | 19,5 mm |
| Ühiku kaal: | 1 oz |
Kuum tags: f14344_florence - 1r - zt25, Hiina F14344_Florence-1R-ZT25 Tootjad, tarnijad, tehas, tehas
Järgmise:Fcn12076_iris - kruvi
Küsi pakkumist
Ju gjithashtu mund të pëlqeni







