
CMU1526-0000-000N0U0A0A30G
Valged LEDS White 3000 K 90-CRI, XLAMP CMU1526-36V
Kirjeldus
XLAMP® CMU LED -i perekond pakub tööstust - juhtiv jõudlus sagedamini ja LES -i suurustes. CMU perekond annab kuni 10% kõrgemat LPW kui eelmise põlvkonna CMT perekond, säilitades samal ajal mehaanilise ja optilise ühilduvuse CMT -ga. XLAMP CMU LED -id on optimeeritud siseruumides siseruumides valgusrakenduste jaoks, sealhulgas rada, koha ja langus, samuti välivalgustus.
| Toote atribuut | Atribuudi väärtus |
|---|---|
| Tootja: | Cree LED |
| Tootekategooria: | Valged LED -id |
| Rohs: | Detailid |
| Toode: | Valged Cob LED -id |
| Kinnitusstiil: | SMD/SMT |
| Pakett / juhtum: | Cob - kiip - on - laud |
| Valgustusvärv: | Neutraalne valge |
| Lainepikkus/värvitemperatuur: | 3000 K |
| Helendav voog/kiirgav voog: | 3313 LM |
| Värvi renderdamise indeks - CRI: | 92 |
| Vaatamisnurk: | 115 AD |
| Kui - edasi vool: | 720 MA |
| Vf - edasisuunapinge: | 34.4 V |
| Võimsuse hinnang: | 24 W |
| Pikkus: | 19 mm |
| Laius: | 19 mm |
| Kõrgus: | 0,9 mm |
| Maksimaalne töötemperatuur: | + 140 C |
| Pakend: | Salv |
| Bränd: | Cree LED |
| Toote tüüp: | Valged LED -id |
| Tehasepaki kogus: | 225 |
| Alamkategooria: | LED -id |
| Tüüp: | Väikese võimsusega LED -id |
Kuum tags: CMU1526-0000-000N0U0A0A30G, Hiina CMU1526-0000-000N0U0A30G tootjad, tarnijad, tehas, tehas
Paari:CXA1304-0000-000F0Y9430G
Järgmise:CXA3050-0000-000N0YV230G
Küsi pakkumist
Ju gjithashtu mund të pëlqeni







