
CXA1512-0000-000F0UJ240G
Valged LEDS White 4000 K 90-CRI, XLAMP CXA1512-18V
Kirjeldus
XLAMP® CXA1512 LED -massiiv laiendab Cree LEDi kõrgvoolu, mitme DIE massiivide perekonda väiksemas ja hõlpsasti kasutatavas platvormis. XLAMP LED -valgusklassi usaldusväärsusega võimaldab CXA1512 väikese ühtlase kiirgava pinnaga nii suuna- kui ka mittesuunalisi valgustusrakendusi, sealhulgas lampide moderniseerimist ja valgustite kujundusi. CXA1512 on saadaval kaheastmelise, 3-etapilise ja 4-etapilise värvi konsistentsiga ning 9 mm optilise allikana toob CXA1512 sellele vormitegurile uusi voo ja tõhususe taset. CX perekonna LED -disainijuhend pakub põhiteavet CXA1512 LED -i eduka kasutamise nõuete kohta Luminaire Designsis.
| Toote atribuut | Atribuudi väärtus |
|---|---|
| Tootja: | Cree LED |
| Tootekategooria: | Valged LED -id |
| Rohs: | Detailid |
| Toode: | Valged Cob LED -id |
| Kinnitusstiil: | SMD/SMT |
| Pakett / juhtum: | Cob - kiip - on - laud |
| Valgustusvärv: | Neutraalne valge |
| Lainepikkus/värvitemperatuur: | 4000 K |
| Helendav voog/kiirgav voog: | 1040 lm |
| Värvi renderdamise indeks - CRI: | 90 |
| Vaatamisnurk: | 115 AD |
| Pikkus: | 15,85 mm |
| Laius: | 15,85 mm |
| Kõrgus: | 1,7 mm |
| Läätse värv: | Kollane |
| Läätsede mõõtmed: | 8,9 mm |
| Läätse kuju: | Ümmargune tasane |
| Läätsede läbipaistvus: | Selge |
| Seeria: | CXA1512 |
| Pakend: | Salv |
| Bränd: | Cree LED |
| Toote tüüp: | Valged LED -id |
| Tehasepaki kogus: | 100 |
| Alamkategooria: | LED -id |
| Tüüp: | Suure võimsusega LED -id |
Kuum tags: CXA1512-0000-000F0UJ240G, Hiina CXA1512-0000-000F0UJ240G tootjad, tarnijad, tehas, tehas
Küsi pakkumist
Ju gjithashtu mund të pëlqeni







