
CXA1830-0000-000N00T230G
Valged LEDS White 3000 K 80-CRI, XLAMP CXA1830-36V
Kirjeldus
XLAMP® CXA1830 LED -massiiv laiendab Cree LEDi kõrgvoolu, mitme DIE massiivide perekonda väiksemas ja hõlpsasti kasutatavas platvormis. XLAMP LED -valgusklassi usaldusväärsusega võimaldab CXA1830 väikese ühtlase kiirgava pinnaga nii suuna- kui ka mittesuunalisi valgustusrakendusi, sealhulgas lampide moderniseerimist ja valgustite kujundusi. CXA1830, mis on saadaval kahekordse, 3-astmelise ja 4-etapilise värvi konsistentsiga ning millel on 14-mm optiline allikas. CX perekonna LED -disainijuhend pakub põhiteavet CXA1830 LED -i kasutamise nõuete kohta Luminaire Designsis edukalt.
| Toote atribuut | Atribuudi väärtus |
|---|---|
| Tootja: | Cree LED |
| Tootekategooria: | Valged LED -id |
| Rohs: | Detailid |
| Toode: | Valged Cob LED -id |
| Kinnitusstiil: | SMD/SMT |
| Pakett / juhtum: | Cob - kiip - on - laud |
| Valgustusvärv: | Soe valge |
| Lainepikkus/värvitemperatuur: | 3000 K |
| Helendav voog/kiirgav voog: | 3200 LM |
| Värvi renderdamise indeks - CRI: | 80 |
| Kui - edasi vool: | 800 Ma |
| Vf - edasisuunapinge: | 35 V |
| Võimsuse hinnang: | 28 W |
| Maksimaalne töötemperatuur: | + 85 C |
| Läätse värv: | Toonitud |
| Läätsede mõõtmed: | 14 mm |
| Läätse kuju: | Ümmargune tasane |
| Läätsede läbipaistvus: | Selge |
| Seeria: | CXA1830 |
| Pakend: | Toru |
| Bränd: | Cree LED |
| LED -suurus: | 17,85 mm x 17,85 mm x 1,7 mm |
| Toote tüüp: | Valged LED -id |
| Tehasepaki kogus: | 100 |
| Alamkategooria: | LED -id |
| Tüüp: | Suure võimsusega LED -id |
| Ühiku kaal: | 0,290411 oz |
Kuum tags: CXA1830-0000-000N00T230G, Hiina CXA1830-0000-000N00T230G tootjad, tarnijad, tehas
Küsi pakkumist
Ju gjithashtu mund të pëlqeni







