
XTEAWT -00-0000-000000 Ke1
Valged LEDS White 6500 K Min-Cri XLAMP XLAMPEWT
Kirjeldus
Optimeeritud suund-, kõrge luumuumetega rakenduste jaoks, alates sise- ja välistingimustes kuni kaasaskantavate ja lampide eemaldamiseni, pakub XLAMP® XT-E LED suure jõudluse ja kõrge usaldusväärsuse tööstusharu standardses XP\/XT jalajäljes. XT -E LED pakub XP platvormi - kompaktse ja tõestatud 3,45 mm x 3,45 mm paketi ja väljakujunenud ökosüsteemi - eeliseid - võimaldades valgustuse tootjatel lihtsustada disainiprotsessi ja lühendada turule aega. XT-E LED on saadaval kuninglikus sinises ja valges. XT-E Valge LED pakub suure efektiivsusega võimalust. Selles dokumendis tähistab mõiste valge valge XT-e juhitud LED-i, arvestamata selle tõhusust. Terminid standard ja kõrge efektiivsus kasutatakse vajaduse korral suure efektiivsuse XT-E LED-i esinemise eristamiseks XT-E LED-ist ilma suure efektiivsusega valikuta.
Omadused
• Maksimaalne VF kõrge efektiivsuse jaoks XT-E valge: 2,85 V
• Saadaval 70-, 80- ja 90- cri minimaalne valge • binitud 85 kraadi juures
• Saadaval 2200 K CCT -s
• Termiline takistus: valge 2,8 kraad \/W, Royal Blue 2. 0 kraad \/W
• Lai vaatenurk: valge 115 kraad, kuninglik sinine 130 kraad
• Maksimaalne ajamvool: valge 1,5 a, kuninglik sinine 1,5 a
• Elektriliselt neutraalne termiline tee
• VF Binning toetas XT-E valget ja kuninglikku sinist
• XT-E Royal Blue sorteeritud 2,5-nm-lainepikkuse prügikastideks
• Piiramatu põranda eluiga väiksem kui 30 ºC\/85% RH
• Jooksoritõde - Jedec J -STD -020C ühildub
• ROHS ja jõuda nõuetele
• UL® tunnustatud komponent (E349212)
| Toote atribuut | Atribuudi väärtus |
|---|---|
| Tootja: | Cree LED |
| Tootekategooria: | Valged LED -id |
| Rohs: | Detailid |
| Toode: | Valged LED -id |
| Kinnitusstiil: | SMD\/SMT |
| Pakett \/ juhtum: | 1414 (3535 mõõdik) |
| Valgustusvärv: | Jahe valge |
| Lainepikkus\/värvitemperatuur: | 6500 K |
| Helendav voog\/kiirgav voog: | 156 LM |
| Vaatamisnurk: | 115 AD |
| Kui - edasi vool: | 350 Ma |
| VF - edasisipinge: | 2.85 V |
| Võimsuse hinnang: | 1 W |
| Pikkus: | 3,45 mm |
| Laius: | 3,45 mm |
| Kõrgus: | 2,36 mm |
| Maksimaalne töötemperatuur: | + 150 C |
| Läätse värv: | Kollane |
| Läätsede mõõtmed: | 3,06 mm |
| Läätse kuju: | Kuppel |
| Läätsede läbipaistvus: | Hajutatud |
| Seeria: | XTEAWT |
| Pakend: | Rull |
| Pakend: | Lõikelint |
| Pakend: | Hiire |
| Bränd: | Cree LED |
| Toote tüüp: | Valged LED -id |
| Tehasepaki kogus: | 1000 |
| Alamkategooria: | LED -id |
| Kaubanimi: | Xlamp |
| Tüüp: | Väikese võimsusega LED -id |
| Ühiku kaal: | 0. 006583 oz |
Kuum tags: xteAwt -00-0000-000000 Ke1, China XTeawt -00-0000-000000 Ke1 tootjad, tarnijad, tehas
Küsi pakkumist
Ju gjithashtu mund të pëlqeni







