
Kirjeldus
OSLON® PURE 1414 GR VJLPL1.23 Oslon Pure® 1414, üks parimaid valendiku tihedust, suurepärane tõhusus ja värvi homogeensus. Oslon Pure® 1414 -l on täisvärvispektri ja värvitemperatuur 1800K kuni 6500K, mis võimaldab kliendil teostada värvihäälestamist ja tihedat klastrit. Seda saab vajaliku spektri saavutamiseks kasutada nii eraldi kui ka klastris.
Rakendused
- seadmed ja tööriistad
- meelelahutus
- tehase automatiseerimine
- siseruumides valgustus
- meditsiiniline valgustus
- väli- ja tööstusvalgustus
- projektsioon ja kuva
- robootika
Omadused
- pakett: kiibi taseme teisendamine
- typ. Kiirgus: 150 kraadi
- ESD: 2 kV acc. ANSI/ESDA/JEDEC JS-001-le (HBM, klass 2)
- helendav voog: typ . 85 lm @ 25 kraadi
- helendav efektiivsus: tüüp . 108 lm/w
| Toote atribuut | Atribuudi väärtus |
|---|---|
| Tootja: | AMS OSRAM |
| Tootekategooria: | Ühevärvilised LED -id |
| Rohs: | |
| Toode: | Punased LED -id |
| Kinnitusstiil: | SMD/SMT |
| Pakett / juhtum: | 0505 (1414 meetriline) |
| Lainepikkus/värvitemperatuur: | 630 nm |
| Valgustusvärv: | Punane |
| Helendav voog/kiirgav voog: | 85 LM |
| Kui - edasi vool: | 350 Ma |
| Vf - edasisuunapinge: | 2.25 V |
| Võimsuse hinnang: | 790 MW |
| Läätse värv: | Värvitu |
| Läätsede mõõtmed: | 1,1 mm x 1,1 mm |
| Läätse kuju: | Ruut |
| Läätsede läbipaistvus: | Selge |
| Seeria: | Puhas 1414 |
| Pakend: | Rull |
| Pakend: | Lõikelint |
| Pakend: | Hiire |
| Bränd: | AMS OSRAM |
| Kõrgus: | 0,85 mm |
| Pikkus: | 1,4 mm |
| Helendav intensiivsus: | 21.1 CD |
| Maksimaalne töötemperatuur: | + 100 C |
| Minimaalne töötemperatuur: | - 40 C |
| Niiskustundlik: | Jah |
| Toote tüüp: | Ühevärvilised LED -id |
| 1000 | |
| Alamkategooria: | LED -id |
| Kaubanimi: | Oslon |
| Tüüp: | Ühevärvilised LED -id |
| Vaatamisnurk: | 140 Adu |
| Laius: | 1,4 mm |
| Osa nr varjunimi: | Q65113A7184 |
Kuum tags: GR VJLPL1.23 - KQKS - A4R2-1, Hiina GR VJLPL1.23-KQKS-A4R2-1 tootjad, tarnijad, tehas, tehas
Küsi pakkumist
Ju gjithashtu mund të pëlqeni







