
Kirjeldus
Oslon® Square GW CSSRM1.Bm suurem jõudlus. Alumine soojusresistentsus. Laiendatud sõidutingimused. See on teine põlvkond OS - Lon Square.
Rakendused
- meelelahutus
- siseruumides valgustus
- meditsiiniline valgustus
- väli- ja tööstusvalgustus
Omadused
- pakett: SMT keraamiline pakett silikoonläätsega
- typ. Kiirgus: 120 kraadi (Lamberiandi emitter)
- värvitemperatuur: 2700k - 4000 k
- cri: 95 (min.), 97 (typ.)
- luumen hooldus: testi tulemused vastavalt IESNA LM-80-le
- ESD: 8 kV acc. ANSI/ESDA/JEDEC JS-001-le (HBM, klass 3B)
- helendav voog: tüüp . 192 lm @ 3000 K, 85 kraadi
- helendav efektiivsus: tüüp . 98 lm/w @ 3000 K, 85 kraadi
| Produktattribut | Atribuutwert |
|---|---|
| Hersteller: | AMS OSRAM |
| Produktkategooria: | Weiße LED -id |
| Verandbeschränkungen: |
Mouser Verkauft dieileb produkt nicht ihre piirkonnas. |
| Rohs: | |
| Produkt: | Valged LED -id |
| Montageart: | SMD/SMT |
| Verpacung/Gehäuse: | SMD-2 |
| Beleuchungsfarbe: | Soe valge |
| Wellenlänge/Farbtemperatur: | 2700 K |
| LICHTSTÄRKE: | 63,3 CD |
| Lichtstrom/Strahlungsleistung: | 192 LM |
| Farbwiedergabe - indeks - cri: | 95 |
| ANSICHTSWINKEL: | 120 DEM |
| Kui - Durchlassstrom: | 700 Ma |
| Vf - DurchlassSPannung: | 2.8 V |
| NENNLEISTUNG: | 2 W |
| Länge: | 3 mm |
| Breite: | 3 mm |
| Höhe: | 1,88 mm |
| Minimale betriiebstemPeratur: | - 40 C |
| Maximale betriiebsteperaturum: | + 125 C |
| Serie: | GW CSSRM1.BM |
| Verpacung: | Rull |
| Verpacung: | Lõikelint |
| Verpacung: | Hiire |
| Marke: | AMS OSRAM |
| LED - größe: | 3,1 mm x 3,1 mm x 1,95 mm |
| Feuchtigkesempfindlich: | Jah |
| Produkt - typ: | Valged LED -id |
| 600 | |
| Unterkategooria: | LED -id |
| HandelName: | Oslon |
| Tüüp: | Väikese võimsusega LED -id |
| Artikel # varjunimi: | Q65111A9192 |
Kuum tags: GW CSSRM1.BM - LUMQ - a838 - 1, Hiina GW CSSRM1.BM - LUMQ-A838-1 tootjad, vabrik, vabrik, vabrik, tarnijad, tarnijad
Küsi pakkumist
Ju gjithashtu mund të pëlqeni







