
Kirjeldus
Oslon® Square GW CSSRMU.CM
Osloni ruut täiustatud kiiritusmustriga ja parema värviga - üle - nurga jõudlus. Kõige kompaktsem kõrge - toiteliide, millel on tuntud hea robustsus, kõrge usaldusväärsus, pikk eluiga - aja ja madala soojustakistusega.
Rakendused
- meelelahutus
- sisevalgustus
- väli- ja tööstusvalgustus
Omadused
- pakett: SMT keraamiline pakett silikoonläätsega
- typ. Kiirgus: 120 kraadi (Lamberiandi emitter)
- värvitemperatuur: 2700k - 4000 k
- Cri: 90 (min.), 92 (tüüp.), R9: 50 (min.)
- ESD: 8 kV acc. ANSI/ESDA/JEDEC JS-001-le (HBM, klass 3B)
- helendav voog: tüüp . 238 lm @ 3000 K, 85 kraadi
- helendav efektiivsus: tüüp . 121 lm/w @ 3000 K, 85 kraadi
| Toote atribuut | Atribuudi väärtus |
|---|---|
| Tootja: | AMS OSRAM |
| Tootekategooria: | Valged LED -id |
| Rohs: | |
| Toode: | Valged LED -id |
| Kinnitusstiil: | SMD/SMT |
| Pakett / juhtum: | 3 mm x 3 mm x 2,02 mm |
| Valgustusvärv: | Soe valge |
| Lainepikkus/värvitemperatuur: | 3000 K |
| Helendav intensiivsus: | 79 CD |
| Helendav voog/kiirgav voog: | 245 LM |
| Värvi renderdamise indeks - CRI: | 90 |
| Vaatamisnurk: | 120 DEM |
| Kui - edasi vool: | 700 Ma |
| Vf - edasisuunapinge: | 2.8 V |
| Võimsuse hinnang: | 2 W |
| Pikkus: | 3 mm |
| Laius: | 3 mm |
| Kõrgus: | 2,02 mm |
| Minimaalne töötemperatuur: | - 40 C |
| Maksimaalne töötemperatuur: | + 125 C |
| Läätsede mõõtmed: | 2,79 mm x 1,48 mm |
| Läätse kuju: | Ümmargune kuppel |
| Seeria: | GW CSSRMU.CM |
| Pakend: | Rull |
| Bränd: | AMS OSRAM |
| Niiskustundlik: | Jah |
| Toote tüüp: | Valged LED -id |
| 3000 | |
| Alamkategooria: | LED -id |
| Kaubanimi: | Oslon |
| Tüüp: | Väikese võimsusega LED -id |
| Osa nr varjunimi: | GW CSSRMU.CM - m6mf - xx37-1-700-r33 Q65113a6807 |
Kuum tags: GW CSSRMU.CM - m6mf - xx37 - 1, Hiina GW CSSRMU.CM {- M6MF-XX37-1 TOOTRITERID, SABERITS, SABRITRID, KAHIAA, TAGASIVAD, SABERITUD, TAGASID
Küsi pakkumist
Ju gjithashtu mund të pëlqeni







