
Kirjeldus
Duris ® E 3 GW JCLPS2.CM (Gen 2)
Tutvustame uut põlvkonda - 2 Duris® E 3, mis ühendab kompaktses tööstuses kõrgema efektiivsuse ja suurema voodu - ühilduv vormitegur (3,0 mm x 1,4 mm). Täiuslikult sobiv erinevateks homogeenseteks valgustusrakendusteks, näiteks lineaarvalgustus, aga ka saleda kujundatud rakenduste jaoks.
Rakendused
- piirkonna tuled
- allapoole/prožektorid
- lamp moderniseerimine
- meeleoluvalgustus
- tabelilamp
Omadused
- pakett: valge SMT pakett, värviline hajutatud silikoonvaik
- typ. Kiirgus: 120 kraadi (Lamberiandi emitter)
- värvitemperatuur: 2700k - 6500 k
- Cri: 90 (min.), 92 (tüüp.), R9: 50 (min.)
- ESD: 2 kV acc. ANSI/ESDA/JEDEC JS-001-le (HBM, klass 2)
- helendav voog: typ . 28 lm @ 4000k
- helendav efektiivsus: tüüp . 152 lm/w @ 4000k
| Toote atribuut | Atribuudi väärtus |
|---|---|
| Tootja: | AMS OSRAM |
| Tootekategooria: | Valged LED -id |
| Rohs: | |
| Pakett / juhtum: | 3014 |
| Valgustusvärv: | Soe valge |
| Lainepikkus/värvitemperatuur: | 4000 K |
| Helendav intensiivsus: | 8,64 CD |
| Helendav voog/kiirgav voog: | 26,4 LM |
| Värvi renderdamise indeks - CRI: | 90 |
| Vaatamisnurk: | 120 DEM |
| Kui - edasi vool: | 65 MA |
| Vf - edasisuunapinge: | 2.85 V |
| Võimsuse hinnang: | 200 MW |
| Pikkus: | 3,03 mm |
| Laius: | 1,35 mm |
| Kõrgus: | 0,7 mm |
| Minimaalne töötemperatuur: | - 40 C |
| Maksimaalne töötemperatuur: | + 100 C |
| Seeria: | GW JCLPS2.CM |
| Pakend: | Rull |
| Bränd: | AMS OSRAM |
| Niiskustundlik: | Jah |
| Toote tüüp: | Valged LED -id |
| 10000 | |
| Alamkategooria: | LED -id |
| Kaubanimi: | Duris |
| Tüüp: | Väikese võimsusega LED -id |
| Osa nr varjunimi: | Q65112A8702 |
Kuum tags: GW JCLPS2.CM - GVH2 - A535-1-2, Hiina GW JCLPS2.CM-GVH2-A535-1-2 tootjad, tarnijad, tehas
Küsi pakkumist
Ju gjithashtu mund të pëlqeni







