
Kirjeldus
OSCONIQ® S 5050 GW Q9LR35.PM Viimane QFN -i valatud 5050 LED -versioon lisab oma muljetavaldava 5050 rea - suure efektiivsuse jõudluse suurendamiseks koos DLC Premium Lifetimega. See Osconiq s 5050 plicrame pakett toob oma tugevuse stabiilsuse teisele tasemele, millel on parem korrosioonikaitse, mis suurendab veelgi sobivust professionaalse valgustuse jaoks.
Rakendused
- siseruumides valgustus
- väli- ja tööstusvalgustus
Omadused
- pakett: valge SMT pakett, värviline hajutatud vanus
- typ. Kiirgus: 120 kraadi (Lamberiandi emitter)
- värvitemperatuur: 1800k - 6500 k
- Cri: 70 (min.), R9: -50 (min.)
- ESD: 8 kV acc. ANSI/ESDA/JEDEC JS-001-le (HBM, klass 3B)
- helendav voog: typ . 234 lm @ 4000 K
- helendav efektiivsus: tüüp . 238 lm/w @ 4000 K
| Toote atribuut | Atribuudi väärtus |
|---|---|
| Tootja: | AMS OSRAM |
| Tootekategooria: | Valged LED -id |
| Rohs: | |
| Toode: | Valged LED -id |
| Kinnitusstiil: | SMD/SMT |
| Valgustusvärv: | Valge |
| Lainepikkus/värvitemperatuur: | 4000 K |
| Helendav voog/kiirgav voog: | 230 LM |
| Värvi renderdamise indeks - CRI: | 70 |
| Vaatamisnurk: | 120 DEM |
| Kui - edasi vool: | 180 Ma |
| Vf - edasisuunapinge: | 5.45 V |
| Pikkus: | 5 mm |
| Laius: | 5 mm |
| Kõrgus: | 0,75 mm |
| Minimaalne töötemperatuur: | - 40 C |
| Maksimaalne töötemperatuur: | + 105 C |
| Läätsede mõõtmed: | 4,6 mm x 4,6 mm |
| Läätse kuju: | Ruut |
| Seeria: | Osconiq S5050 |
| Pakend: | Rull |
| Pakend: | Lõikelint |
| Bränd: | AMS OSRAM |
| Niiskustundlik: | Jah |
| 1500 | |
| Alamkategooria: | LED -id |
| Kaubanimi: | Osconiq |
| Tüüp: | Kõrge efektiivsus |
| Osa nr varjunimi: | Q65113A9322 |
Kuum tags: GW Q9LR35.PM -} m6n5 - xx55-1, China GW Q9LR35.pm-M6N5-XX55-1 tootjad, tarnijad, tehas, tehas
Küsi pakkumist
Ju gjithashtu mund të pëlqeni







