
Kirjeldus
OSCONIQ® S 3030 GW QSLR31.CM See on EMC 3030 jalajälje professionaalne versioon. Pikem eluiga, alumine soojusresistentsus ja suurem jõudlus.
| Toote atribuut | Atribuudi väärtus |
|---|---|
| Tootja: | AMS OSRAM |
| Tootekategooria: | Valged LED -id |
| Saatmispiirangud: |
Mouser ei müü seda toodet praegu teie piirkonnas. |
| Rohs: | Detailid |
| Toode: | Valged LED -id |
| Kinnitusstiil: | SMD/SMT |
| Pakett / juhtum: | 3030 |
| Valgustusvärv: | Valge |
| Lainepikkus/värvitemperatuur: | 4000 K |
| Helendav voog/kiirgav voog: | 120 lm |
| Kui - edasi vool: | 150 Ma |
| Vf - edasisuunapinge: | 6.15 V |
| Minimaalne töötemperatuur: | - 40 C |
| Maksimaalne töötemperatuur: | + 105 C |
| Pakend: | Rull |
| Pakend: | Lõikelint |
| Pakend: | Hiire |
| Bränd: | AMS OSRAM |
| Niiskustundlik: | Jah |
| Toote tüüp: | Valged LED -id |
| Tehasepaki kogus: | 4500 |
| Alamkategooria: | LED -id |
| Tüüp: | Suure võimsusega LED -id |
| Osa nr varjunimi: | Q65112A7649 |
Kuum tags: GW qslr31.cm - k4lv - xx55 - 1 - 150, China GW qSlr31.cm-k4LV-K4LV -XX55-1-150 tootjad, tarnijad, tarnijad, tarnijad.
Küsi pakkumist
Ju gjithashtu mund të pëlqeni







