
Kirjeldus
Keskmine hästi EDR \/ NDR DIN Rail toiteallikad on AC \/ DC -tarned metallist korpuses. Need kulutõhusad toiteallikad on ühefaasilised, õhukese laiusega täisvahemiku sisendseadmed. Keskmine hästi EDR on EN55022 klass A, samas kui NDR on EMC EN55022 klass B B.
Omadused
- EDR
- Metallkott
- 1∅, täisvahemiku sisend
- 32 mm kuni 40 mm mudeli laius
- EMC EN55022 klass A
- Kokkupanek tööstusraudte TS -35 \/ 7,5 või 15
- Kaheaastane garantii
- NDR
- Metallkott
- 1∅, täisvahemiku sisend
- 32–85,5 mm mudeli laius
- EMC EN55022 klass B
- Kokkupanek tööstusraudte TS -35 \/ 7,5 või 15
- Kolmeaastane garantii
| Toote atribuut | Atribuudi väärtus |
|---|---|
| Tootja: | Tähendama hästi |
| Tootekategooria: | Dini raudteevedu |
| Rohs: | Üksikasjad |
| Toode: | Varude vahetamine |
| Sisendi tüüp: | 1- faas \/ ühefaas |
| Väljundvõimsus: | 480 W |
| Sisendpinge: | 90 VAC kuni 264 VAC, 127 VDC kuni 370 VDC |
| Väljundite arv: | 1 väljund |
| Väljundpinge kanal 1: | 48 VDC |
| Väljund voolukanal 1: | 10 A |
| Tööstus: | Tööstuslik |
| Pikkus: | 128,5 mm (5,059 tolli) |
| Laius: | 85,5 mm (3,366 tolli) |
| Kõrgus: | 125,2 mm (4,929 tolli) |
| Seeria: | NDR -480 |
| Bränd: | Tähendama hästi |
| Isolatsioonipinge: | 3 kV |
| Kinnitusstiil: | Din raudteekinnitus |
| Avatud raam\/suletud: | Suletud |
| Toote tüüp: | Dini raudteevedu |
| Tehasepaki kogus: | 8 |
| Alamkategooria: | AC-DC toiteallikas |
| Osa nr varjunimi: | Lif 480-10 b48r 2 1207651 1207658 |
| Ühiku kaal: | 3,307 naela |
Kuum tags: NDR -480-48, Hiina NDR -480-48 tootjad, tarnijad, tehas
Paari:NDR -480-24
Järgmise:Hdr -30-24
Küsi pakkumist
Ju gjithashtu mund të pëlqeni







