
Kirjeldus
Keskmine kaevu RPS -i meditsiiniline toiteallikas on mõeldud vastavalt ehitatud - nõuetele, kõrge - väljundvõimsusega toiteallikatele meditsiinilistes ja biokeemilistes kontrollimisinstrumentides. Need usaldusväärsed, kompaktsed moodulid pakuvad 2x MOPP isolatsioonitasemeid ja vastavad ANSI/AAMI es 60601 -1 ja IEC/BS En/En60601 - 1 määrustele. Keskmine kaevu RPS -i meditsiiniline toiteallikad pakuvad kuni 94% efektiivsust (sõltuvalt mudelist), laadimata energiatarbimist ja töötemperatuuri vahemikus -20 või -30 kraadi +70 kraadi.
Omadused
- Kompaktne suurus
- Vastab 2x MOPP eraldatuse tasemele
- Vastab ANSI/AAMI es 60601 -1 ja IEC/BS EN/EN60601-1 määrustele
- Ei - laadige energiatarbimine
- Kuni 94% efektiivsus (sõltuvalt mudelist)
- -20 kraad või -30 kraadi +70 kraadi töötemperatuuri vahemik
Rakendused
- Arstikontroll või seireseadmed
- Hemodialüüsi masinad
- Meditsiiniliste jälgimissüsteemid
- Hambaseadmed
|
Toote atribuut |
Atribuudi väärtus |
|---|---|
| Tootja: | Tähendama hästi |
| Tootekategooria: | Toiteallikate vahetamine |
| Rohs: | Detailid |
| Toode: | Varude vahetamine |
| Väljundpinge - kanal 1: | 15 VDC |
| Väljundite arv: | 1 väljund |
| Väljundvõimsus: | 45 W |
| Avatud raam/suletud: | Avatud raam |
| Sisendpinge: | 80 VAC kuni 264 Vac |
| Väljundvool - kanal 1: | 3 A |
| Tööstus: | Meditsiiniline |
| Kinnitusstiil: | Šassii |
| Pikkus: | 76,2 mm (3 tolli) |
| Laius: | 50,8 mm (2 tolli) |
| Kõrgus: | 24 mm (0,945 tolli) |
| Seeria: | RPS-45 |
| Bränd: | Tähendama hästi |
| Tõhusus: | 89 % |
| Sisendisagedus: | 47 Hz kuni 63 Hz |
| Isolatsioonipinge: | 4 kV |
| Koormuse reguleerimine: | Reguleeritud |
| Pakend: | Maht |
| Toote tüüp: | Toiteallikate vahetamine |
| Tehasepaki kogus: | 120 |
| Alamkategooria: | Toiteallikad |
| Osa nr varjunimi: | LO45-20B15MU |
| Ühiku kaal: | 3.880136 Oz |
Kuum tags: RPS-45-15, Hiina RPS-45-15 tootjad, tarnijad, tehas
Paari:EPP-300-15
Järgmise:ELG-75-24A-3Y
Küsi pakkumist
Ju gjithashtu mund të pëlqeni







