
Kirjeldus
Luxeon 3014 kompaktne paketi suurus on 3,0 mm x 1,4mm x 0,70mm - ideaalne ühtlase valguse väljundi saavutamiseks, kus ruum on piiratud, näiteks lineaarsed rakendused, toruvalgustus ja sildid. Luxeon 3014 on kuum - värv, mis on suunatud ristmike temperatuuril 65 kraadi, tagades värvide järjepidevuse ja vastavad ANSI standarditele töötingimustes.
| Toote atribuut | Atribuudi väärtus |
|---|---|
| Tootja: | Lumiled |
| Tootekategooria: | Valged LED -id |
| Saatmispiirangud: |
Mouser ei müü seda toodet praegu teie piirkonnas. |
| Rohs: | Detailid |
| Toode: | Valged LED -id |
| Kinnitusstiil: | SMD/SMT |
| Pakett / juhtum: | 3014 |
| Valgustusvärv: | Soe valge |
| Lainepikkus/värvitemperatuur: | 3000 K |
| Värvi renderdamise indeks - CRI: | 80 |
| Vaatamisnurk: | 116 DIM |
| Kui - edasi vool: | 60 Ma |
| Vf - edasisuunapinge: | 3.1 V |
| Võimsuse hinnang: | 186 MW |
| Pikkus: | 3 mm |
| Laius: | 1,4 mm |
| Kõrgus: | 0,75 mm |
| Minimaalne töötemperatuur: | - 40 C |
| Maksimaalne töötemperatuur: | + 105 C |
| Läätse värv: | Toonitud |
| Läätsede mõõtmed: | 2,5 mm x 1,15 mm |
| Läätse kuju: | Ristkülikukujuline |
| Läätsede läbipaistvus: | Hajutatud |
| Seeria: | Luxeon 3014 |
| Pakend: | Rull |
| Pakend: | Lõikelint |
| Pakend: | Hiire |
| Bränd: | Lumiled |
| Niiskustundlik: | Jah |
| Toote tüüp: | Valged LED -id |
| Tehasepaki kogus: | 3000 |
| Alamkategooria: | LED -id |
| Kaubanimi: | Luksus |
| Tüüp: | Keskel - toitedirektorid |
| Ühiku kaal: | 0,008122 oz |
Kuum tags: L130-3080001400001, Hiina L130-3080001400001 Tootjad, tarnijad, tehas
Paari:Lxml - pm01-0090
Järgmise:Lxml - pwn2
Küsi pakkumist
Ju gjithashtu mund të pëlqeni







