
Kirjeldus
GT CS8PM1.13 Oslon® SSL 80 Uus, kõrgema jõudlusega Oslon SSL -i perekond, kellel on tuntud hea tugevus, kõrge usaldusväärsus, pikk eluiga, madal soojusresistentsus. Täiuslikult lahendades rakendusi, mis nõuavad suure tõhususe ja pikka eluaegset nõuet.
Rakendused
- arhitektuur
- arhitektuur / aiavalgustus (LED ja laser)
- meditsiiniline valgustus
- fototeraapia
Omadused
- pakett: SMT keraamiline pakett silikoonläätsega
- typ. Kiirgus: 80 kraadi
- luumen hooldus: testi tulemused vastavalt IESNA LM-80-le
- ESD: 8 kV acc. ANSI/ESDA/JEDEC JS-001-le (HBM, klass 3B)
- helendav voog: typ . 148 lm
- helendav efektiivsus: tüüp . 157 lm/w
| Toote atribuut | Atribuudi väärtus |
|---|---|
| Tootja: | AMS OSRAM |
| Tootekategooria: | Ühevärvilised LED -id |
| Rohs: | |
| Toode: | Rohelised LED -id |
| Kinnitusstiil: | SMD/SMT |
| Lainepikkus/värvitemperatuur: | 528 nm |
| Valgustusvärv: | Roheline |
| Helendav voog/kiirgav voog: | 122 LM |
| Kui - edasi vool: | 350 Ma |
| Vf - edasisuunapinge: | 2.7 V |
| Võimsuse hinnang: | 950 MW |
| Läätse värv: | Värvitu |
| Läätsede mõõtmed: | 2,05 mm |
| Läätse kuju: | Kuppel |
| Läätsede läbipaistvus: | Selge |
| Seeria: | GT CS8PM1.13 |
| Pakend: | Rull |
| Pakend: | Lõikelint |
| Pakend: | Hiire |
| Bränd: | AMS OSRAM |
| Kõrgus: | 2,21 mm |
| Pikkus: | 3 mm |
| Helendav intensiivsus: | 72,4 CD |
| Maksimaalne töötemperatuur: | + 125 C |
| Minimaalne töötemperatuur: | - 40 C |
| Niiskustundlik: | Jah |
| Toote tüüp: | Ühevärvilised LED -id |
| 600 | |
| Alamkategooria: | LED -id |
| Kaubanimi: | Oslon |
| Tüüp: | Ühevärvilised LED -id |
| Vaatamisnurk: | 80 AD |
| Laius: | 3 mm |
| Osa nr varjunimi: | Q65112A8632 |
| Ühiku kaal: | 0,000847 oz |
Kuum tags: GT CS8PM1.13-LSLU-26-1, Hiina GT CS8PM1.13-LSLU-26-1 tootjad, tarnijad, tehas
Küsi pakkumist
Ju gjithashtu mund të pëlqeni







