
GW JTLMS3.CM - G8GV - xx36-1
Φv=22.5 ... 27.0 lm, MountingMethode: SDCM 3, 3500 K (if=60 ma)
Kirjeldus
Duris ® E 2835 GW JTLMS3.CM
Pre - vormitud PPA 2835 LED -versioon standardse 2835 jalajäljega LED -versioon pakub konkurentsiväärtust rakenduste ja süsteemitaseme osas. Duris ® e 2835 0.2 W SoftLinear ühendab hea mehaanilise painduvuse ja laia tala nurga kompaktseks vormingusse (2,8 mm x 3,5 mm). See toode sobib hästi painduvate ribade üldise valgustuse rakendamisega. Duris ® E 2835 ei avalda kunagi muljet selle jõudlusega süsteemitasandil.
Rakendused
- sisevalgustus
Omadused
- pakett: valge SMT pakett, värviline hajutatud silikoonvaik
- typ. Kiirgus: 120 kraadi (Lamberiandi emitter)
- värvitemperatuur: 1800k - 6500 k
- Cri: 90 (min.), 92 (tüüp.), R9: 50 (min.)
- luumen hooldus: testi tulemused vastavalt IESNA LM-80-le
- ESD: 2 kV acc. ANSI/ESDA/JEDEC JS-001-le (HBM, klass 2)
- helendav voog: tüüp . 23.5 lm @ 3000 K
- helendav efektiivsus: tüüp . 135 lm/w @ 3000 K

|
Tüüp |
Värvitemperatuur |
Helendav voog 1, kui=60 ma φV |
|
GW JTLMS3.CM - G3G5-XX312-1 |
1800 K |
15.0 ... 19.5 lm |
|
GW JTLMS3.CM - G6G8-XX310-1 |
2200 K |
19.5 ... 24.0 lm |
|
GW JTLMS3.CM - G6G8-XX39-1 |
2400 K |
19.5 ... 24.0 lm |
|
GW JTLMS3.CM - G7G9-XX38-1 |
2700 K |
21.0 ... 25.5 lm |
|
GW JTLMS3.CM - G8GV - xx37-1 |
3000 K |
22.5 ... 27.0 lm |
|
GW JTLMS3.CM - G8GV - xx36-1 |
3500 K |
22.5 ... 27.0 lm |
|
GW JTLMS3.CM - G8GV - xx35-1 |
4000 K |
22.5 ... 27.0 lm |
|
GW JTLMS3.CM - G8GV - xx33-1 |
5000 K |
22.5 ... 27.0 lm |
|
GW JTLMS3.CM - G8GV - xx32-1 |
5700 K |
22.5 ... 27.0 lm |
|
GW JTLMS3.CM - G8GV - xx31-1 |
6500 K |
22.5 ... 27.0 lm |
|
GW JTLMS3.CM - G3G6-XX512-1 |
1800 K |
15.0 ... 21.0 lm |
|
GW JTLMS3.CM - G6G9-XX510-1 |
2200 K |
19.5 ... 25.5 lm |
|
GW JTLMS3.CM - G6GV - xx59-1 |
2400 K |
19.5 ... 27.0 lm |
|
GW JTLMS3.CM - G7GV - xx58-1 |
2700 K |
21.0 ... 27.0 lm |
|
GW JTLMS3.CM - G8GW - xx57-1 |
3000 K |
22.5 ... 28.5 lm |
|
GW JTLMS3.CM - G8GW - xx56-1 |
3500 K |
22.5 ... 28.5 lm |
|
GW JTLMS3.CM - G8GW - xx55-1 |
4000 K |
22.5 ... 28.5 lm |
|
GW JTLMS3.CM - G8GW - xx53-1 |
5000 K |
22.5 ... 28.5 lm |
|
GW JTLMS3.CM - G8GW - xx52-1 |
5700 K |
22.5 ... 28.5 lm |
|
GW JTLMS3.CM - G8GW - xx51-1 |
6500 K |
22.5 ... 28.5 lm |
| Toote atribuut | Atribuudi väärtus |
|---|---|
| Tootja: | AMS OSRAM |
| Tootekategooria: | Valged LED -id |
| Rohs: | |
| Toode: | Valged LED -id |
| Kinnitusstiil: | SMD/SMT |
| Pakett / juhtum: | 3,5 mm x 2,8 mm |
| Lainepikkus/värvitemperatuur: | 3500 K |
| Helendav voog/kiirgav voog: | 27 lm |
| Värvi renderdamise indeks - CRI: | 92 |
| Vaatamisnurk: | 120 DIM |
| Kui - edasi vool: | 60 Ma |
| Vf - edasisuunapinge: | 2.9 V |
| Pikkus: | 3,5 mm |
| Laius: | 2,8 mm |
| Minimaalne töötemperatuur: | - 40 C |
| Maksimaalne töötemperatuur: | + 100 C |
| Objektiivi kuju: | Ristkülikukujuline |
| Seeria: | GW JTLMS3.CM |
| Bränd: | AMS OSRAM |
| Niiskustundlik: | Jah |
| Toote tüüp: | LED - keskmine võimsus |
| 200000 | |
| Alamkategooria: | LED -id |
| Kaubanimi: | Duris |
| Osa nr varjunimi: | Q65113A8847 |
Kuum tags: GW JTLMS3.CM -} G8GV - xx36 - 1, Hiina GW JTLMS3.CM -} G8GV-XX36-1 Tootjad, tehas, vabrik, tarnijad, tehased,
Küsi pakkumist
Ju gjithashtu mund të pëlqeni







