
DRC-100B
DIN Rail toiteallikas 96,6W Ch 1 27.6 v2.25a ch 2 27.6 v 1.25a
Kirjeldus
Varunduse toiteallika rakenduse lubamine turvalisusele juurdepääsu süsteemid nõuavad. DRC-100 seadmed aktsepteerivad universaalset sisendit 90 VAC264V -niACja pakkumine 13,8 VAlalisvoolukuni 27,6 VAlalisvooluväljundis. Toiteallikad võivad töötada õhu konvektsiooni jahutamisega alates - 30 kraadi kaudu +70 kraadi. DRC - 100 üksik - väljundvõimsus pakub peamisi kaitsefunktsioone nagu ülekoormuse kaitse, ülepinge kaitse, aku madal piir ja aku tagurpidi polaarsuse kaitse (kaitsme abil). Süsteemi disaini hõlbustamiseks pakutakse ka vahelduvvoolu OK ja aku madala signaalimise korral relee kontakti väljundi kaudu.
Omadused
- Universaalne vahelduvvoolu sisend, täisvahemik
- Kaitse
- Lühisaal
- Ülekoormus
- Ülepinge
- Aku madal kaitse
- Aku tagurpidi polaarsuse kaitse kaitsme abil
- Saab paigaldada DIN RAIL TS-35/7,5 või 15
- AC OK häiresignaal ja aku madal (relee kaudu)
- Jahutamine tasuta õhu konvektsiooni teel
- LED -i indikaator toite jaoks
- 100% täiskoormuse põletamine - testis
- 3-aastane garantii
Rakendused
- Turvalisus
- Hädaolukord
- Häiresüsteemid
- DC UPS
- Keskne jälgimine
- Juurdepääsusüsteemid
| Toote atribuut | Atribuudi väärtus |
|---|---|
| Tootja: | Tähendama hästi |
| Tootekategooria: | Dini raudteevedu |
| Rohs: | Detailid |
| Toode: | Varude vahetamine |
| Sisendi tüüp: | 1-faas / ühefaasiline |
| Väljundvõimsus: | 96.6 W |
| Sisendpinge: | 90 VAC kuni 264 VAC, 127 VDC kuni 370 VDC |
| Väljundite arv: | 2 väljund |
| Väljundpinge - kanal 1: | 27,6 VDC |
| Väljundvool - kanal 1: | 2.25 A |
| Väljundpinge - kanal 2: | 27,6 VDC |
| Väljundvool - kanal 2: | 1.25 A |
| Tööstus: | Tööstuslik |
| Pikkus: | 100 mm (3,937 tolli) |
| Laius: | 55 mm (2,165 tolli) |
| Kõrgus: | 90 mm (3,543 tolli) |
| Seeria: | DRC-100 |
| Bränd: | Tähendama hästi |
| Kinnitusstiil: | Din raudteekinnitus |
| Avatud raam/suletud: | Suletud |
| Toote tüüp: | Dini raudteevedu |
| Tehasepaki kogus: | 30 |
| Alamkategooria: | AC - alalisvoolu toiteallikas |
| Ühiku kaal: | 13.051366 Oz |
Kuum tags: DRC-100B, Hiina DRC-100B tootjad, tarnijad, tehas
Küsi pakkumist
Ju gjithashtu mund të pëlqeni







