
Kirjeldus
75W, 100W, 150W, 200W ja 240W LED -draiverid pakuvad CC -väljundeid, 300W seeria aga CP väljundit. Kõigil draiveritel on 100 VAC305 VACSisendvahemik, ehitatud - aktiivses PFC -funktsioonis ja<0.5W standby power consumption. MEAN WELL ELG-C Series LED Drivers are available in a metal housing and have an IP65/IP67 rating for indoor or outdoor installations. The Type "HL" drivers are ideal for use in Class I, Division 2 hazardous locations. Additional LED lighting applications include streets, harbors, greenhouses, and more.
Omadused
- 100VAC305 VACsisendvahemik
- Variandid
- CC väljund: ELG-75-C, ELG-100-C, ELG-150-C, ELG-200-C ja ELG-240-C
- CP väljund: ELG-300-C
- Ehitatud - aktiivses PFC funktsioonis
- <0.5W standby power consumption
- IP67/IP65 reiting sise- või välistingimustes
- Väljund, mida saab potentsiomeetri kaudu reguleerida
- 3 - - 1 hämardamine (hämaras)
Rakendused
- LED tänavavalgustus
- LED -sadamavalgustus
- Led Bay valgustus
- LED kasvuhoonevalgustus
- LED -üleujutusvalgustus
- Tüüp "HL" kasutamiseks I klassi, 2. divisjoni ohtlikud asukohad
| Toote atribuut | Atribuudi väärtus |
|---|---|
| Tootja: | Tähendama hästi |
| Tootekategooria: | LED -toiteallikas |
| Rohs: | Detailid |
| Töörežiim: | Pidev vool (CC) |
| Väljundvool - kanal 1: | 1.4 A |
| Väljundpinge - kanal 1: | 54 VDC kuni 107 VDC |
| Väljundvõimsus: | 149.8 W |
| Sisendpinge: | 100 VAC kuni 305 VAC, 142 VDC kuni 431 VDC |
| Hämar: | Tuhmimisega |
| Väljundite arv: | 1 väljund |
| Kinnitusstiil: | Šassii kinnitus |
| Pikkus: | 219 mm (8,622 tolli) |
| Laius: | 63 mm (2,48 tolli) |
| Kõrgus: | 35,5 mm (1,398 tolli) |
| Tööstus: | Tööstuslik |
| Seeria: | ELG-150-C |
| IP -reiting: | Ip67 |
| Bränd: | Tähendama hästi |
| Avatud raam/suletud: | Suletud |
| Pakend: | Maht |
| Toote tüüp: | LED -toiteallikas |
| Tehasepaki kogus: | 16 |
| Alamkategooria: | Toiteallikad |
| Ühiku kaal: | 2,094 naela |
Kuum tags: ELG-150-C1400B, Hiina ELG-150-C1400B tootjad, tarnijad, tehas
Paari:DRC-100B
Järgmise:SD-350B-12
Küsi pakkumist
Ju gjithashtu mund të pëlqeni







